Forum nieruchomości w Austrii. Życie, praca i mieszkanie w Austrii. W tym dziale forum znajdziesz informacje jak wynająć mieszkanie w Austrii. Praktyczna wiedza i uwagi czytelników forum jak wygląda austriacki rynek nieruchomości. Czego potrzebuje polski emigrant aby wynająć lub kupić mieszkanie albo dom w Austrii.
Polacy w Austrii i polonijne informacje z Austrii. Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania w Wiedniu, a ile w Gratz. Weź udział w dyskusji! Podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem. Polskie agencje nieruchomości w Austrii i Polacy pracujący w austriackich agencjach nieruchomości. Oferty pracy i oferty nieruchomości.
Nieruchomości w centralnej Europie i inwestowanie w Austrii. Apartamenty na wynajem dla narciarzy w Austrii to także ważny segment rynku nieruchomości wakacyjnego wynajmu w Austrii.
Szukasz informacji o Austrii? Czytaj posty i opinie o tym kraju. Ile kosztuje prawnik w Austrii, ile kosztuje notariusz w Austrii, ile consulting w Austrii. Czy warto przeprowadzić się do Austrii z Polski? Jak żyje się na co dzień w Austrii? Zapraszamy na forum - nieruchomości w Europie - Dom Bez Granic w Austrii.
Forum z austriackich miast: Wiedeń, Wels, Innsbruck, Salzburg, Linz, Graz, Villach, Klagenfurt am Worthersee, St. Polten i Dornbirn.
#321 przez Baryla
14 sty 2016, o 07:05
Witam ponownie.
Szukam polskiego hydraulika w Wiedniu lub okolicach. Albo polskiej ekipy znającej się na systemach kanalizacji i wodociągów. Jest praca przy dużym obiekcie. Proszę o telefon lub odpowiedź na posta. Zostaw swój numer telefonu. Oddzwonię.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

OBECNIE NA FORUM

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.