Forum nieruchomości w Wietnamie. Dział forum "Dom Bez Granic" poświęcony nieruchomościom w Azji, przeprowadzce, podróży i wyprawie do Wietnamu w Azji południowo wschodniej. Bardzo egzotyczna lokalizacja i głównie do Wietnamu docierają podrożnicy z plecakiem, ale spora grupa tzw. expatów również bierze pod uwagę Wietnam, jako kraj na przeprowadzkę i zakup nieruchomości zagranicznej w Azji.
Poczytaj opinie o Wietnamie, wyraź swoje opinie o kraju i podziel się z innymi forumowiczami aktualnymi informacjami o wietnamskim rynku nieruchomości. Wakacje w Wietnamie? Jak i gdzie najkorzystniej zarezerwować apartament wakacyjny w Wietnamie? Jakie są ceny za wynajem, jeżeli chcesz przedłużyć pobyt w Wietnamie. Co z barierą językową? Czy to bezpieczny kraj na zamieszkanie i zakup domu np. na emeryturę. Czy warto inwestować w Wietnamie. Na naszym forum próbujemy gromadzić informacje o rynku nieruchomości ze wszystkich krajów świata.
Sprawdź forum dotyczące wietnamskich miast: Hanoi, Ho Chi Minh, Đà Nẵng, Hajfong, Can Tho, Bien Hoa, Hue, Nha Trang, Vung Tau, oraz Quy Nhon. Polacy w Wietnamie, polonia w Wietnamie i ogłoszenia związane z zakupem nieruchomości w tym pięknym kraju. Poinformuj nas o cenach nieruchomości w Wietnamie i przeprowadzce do Wietnamu. Szukasz opinii o Wietnamie? Jak się żyje w Wietnamie? Tutaj je znajdziesz. Zapraszamy.
#1261 przez Natalia88
17 sty 2019, o 16:16
Witajcie
Szukam osoby która pojedzie ze mną do Wietnamu w marcu 2019. mój Mail w moim profilu albo odpisz na post.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

OBECNIE NA FORUM

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.