Forum nieruchomości w Belgii. W tym dziale znajdziesz interesujące tematy i opinie na temat belgijskiego rynku nieruchomości. Polskich agentów sprzedaży i pośrednictwa na terenie Belgii. Od Antwerpii po Brukselę. Wszystkie miasta w Belgii. Sprawdź ceny za mieszkanie w każdym belgijskim mieście i wyraź swoją opinię jak zakupić nieruchomość w Belgii. Wynajem mieszkań w Belgii - opinie i doświadczenia. Belgijskie prawo na rynku nieruchomości i licencja dla agentów nieruchomości pracujących w Belgii. Polskie forum o belgijskich nieruchomościach. Zapraszamy do dyskusji. Sprawdź posty z Belgijskich miast: Namur, Anderlecht, Brugia, Schaarbeek, Liege, Charleroi, Gandawa i Antwerpia.
#256 przez _admin_
25 paź 2015, o 10:51
Tutaj można zamieszczać wątki i wypowiedzi na temat polskich agencji nieruchomości na terenie Belgii lub informacje od Polaków pracujących w agencjach nieruchomości na terenie Belgii. Masz ciekawą ofertę? Chcesz dotrzeć do polskiego klienta zamierzającego kupić mieszkanie w Belgii? To właśnie tutaj zamieść swój post i wypowiedź.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

OBECNIE NA FORUM

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.