Forum nieruchomości w Australii. Polskie forum nieruchomości na świecie związane z australijskim rynkiem nieruchomości. Dlaczego warto wyemigrować do Australii? Jak po przyjeździe wynająć mieszkanie? Jak Poak czy inny cudzoziemiec jest postrzegany w Australii. Ceny domów w Australii w poszczególnych regionach kraju. Restrykcje dla obcokrajowców co do zakupu ziemi w Australii? Gdzie jest korzystnie kupić w Australii. Ile kosztuje wynajem w Sydney a ile w Brisbane? Jesteś Polakiem w Australii? Podziel się z nami swoją wiedzą i doświadczeniami jak wynająć dom w Australii, a jak zabrać się do kupna nieruchomości w Australii. Kredyty hipoteczne w Australii.
Jak wynająć apartament wakacyjny w Australii? Podatki od nieruchomości w Australii, całkowite koszty kupna domu w Australii? Zamieść post, załóż nowy wątek na Forum "Dom bez Granic" i wypowiedz się na temat Australii. A może masz pomysł na uzyskanie wolności finansowej poprzez inwestowanie w nieruchomości na australijskim rynku. Forum o najważniejszych stanach Australii: Queensland, Wiktoria, Nowa Południowa Walia, Australia Południowa, Terytorium Północne, Australia Zachodnia, oraz Tasmania. Polskie forum nieruchomości na świecie - Australia. Zapraszamy!
#353 przez Baryla
21 mar 2016, o 18:18
Witajcie
Widziałem fajne filmiki odnośnie emigracji do Australii. Tytuł to chyba coś takiego jak "Australia oczami Asi" czy cos podobnego. Fajne rzeczy ta miła Pani opowiada o swojej rodzinie która najpierw z Polski a później z Wielkiej Brytanii wyjeżdża/emigruje do Ausstralii.
Kurczę jakie piękne miejsca. Filmików jest mnóstwo na każdy temat o życiu w Australii, jak uzyskać wizę i stały pobyt. Dosłownie wszelkie aspekty emigracji do Australii.
Też widziałem filmy jak gościła u siebie Polaków którzy odwiedzili ją w Queensland.
Może Pani Asia przeczyta mój post, chętnie bym się skontaktował, bo tez myślę o dalszym wyjeździe z Europy.
Tutaj u nas w Austrii robi się coraz mniej ciekawie, a Australia wydaje mi się fantastyczna.
Ile potrzebowałbym euro aby rozpocząć życie w Australii. Tak na początek, aby utrzymać się przez pierwsze miesiące. No i jak z wizą. Czy dostanę tę wizę e visitor przez internet bez żadnych problemów?
#459 przez jotka
3 mar 2017, o 12:37
Raczej nie tak bez problemów ;) czekam na jakąś fajną relację :D

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

OBECNIE NA FORUM

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.