Forum nieruchomości na Białorusi. Opinie i dyskusyjne forum oo Białorusi. W obecnej sytuacji geopolitycznej w jakiej znajduje się Europa, chyba niewielu jest inwestorów z Polski zainteresowanych zakupem nieruchomości w sąsiadującej z Polską Białorusią. Ale jeżeli masz takie informacje i wiesz w co i jak inwestować na Białorusi bardzo chętnie wszyscy poczytamy posty i opinie o tym kraju. Tutaj zamieszczamy wszystko co związane z Białorusią. Polacy na Białorusi, Białorusini w Polsce i sytuacja na terenach przygranicznych. Ile kosztują nieruchomości na Białorusi. Czy jest możliwość kupna domu lub mieszkania na Białorusi przez obcokrajowca i Polaka? Jak wygląda handel nieruchomościami na Białorusi. Oferty, okazje i ogłoszenia - tu możesz zamieszczać. Czy na Białorusi są agencje nieruchomości z prawdziwego zdarzenia? Jak prezentuje się wynajem nieruchomości, dzierżawa na Białorusi i prawa obcokrajowca do ziemi na Białorusi. Polskie firmy i osoby związane z Białorusią. Consulting i doradztwo na Białorusi. Prawnicy i pomoc prawna na Białorusi. Polonia na Białorusi. Sprawdź forum z następujących miast Białorusi: Mińsk, Borysów, Pińsk, Baranowicze, Bobrujsk, Brześć, Witebsk, Mohylew, oraz Homel.
#1673 przez Baryla
2 maja 2020, o 10:11
Czy ktoś mógłby mi dać namiar na dobry klub nocny w Mińsku? Gdzie w ogóle ich szukać? W internecie coś tam jest ale w sumie nie za dużo. A słyszałem że na Białorusi to najlepsze jest życie nocne. Lepsze podobno niż w Warszawie.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

OBECNIE NA FORUM

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.