Forum nieruchomości w Chorwacji. Podyskutujmy o zakupie domu, willi lub mieszkania w Chorwacji. Ostatnio bardzo modny kraj na zakup wakacyjnego domu nad Adriatykiem. Jak wygląda rynek nieruchomości w Chorwacji po wejściu tego kraju do struktur europejskich? Twoje opinie o Chorwacji: gorsze i lepsze miejsca na zakup nieruchomości w Chorwacji. Polskie forum o Chorwacji i inwestowaniu na chorwackim rynku nieruchomości zagranicznych. Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz gdzie kupić, gdzie dobrze zainwestować, a jakich miejsc unikać. Polskie agencje i polscy agenci nieruchomości na Cyprze. Wynajem apartamentów na Chorwacji. Nieruchomości w Zagrzebiu, w Splicie, Rijeka, Osijek, w Zadarze, w Pula, Sesvete, Slavonski Brod i wyspy chorwackie. Weź udział w dyskusji. Zapraszamy na forum.
#573 przez Joanna
16 sie 2017, o 05:56
Zapraszam do skorzystania z naszych usług
Doradztwo prawno-finansowe na rynku nieruchomości w Polsce i za granicą
#857 przez Informator
22 sty 2018, o 11:58
Podrożało i to sporo. Szczególnie kurorty i znane miejscowości nadmorskie w Chorwacji. Nie wiem czy warto inwestować aż takie pieniądze w Chorwację.
#1142 przez pegasus
30 lip 2018, o 19:24
Odnosnie zakupu nieruchomości w Chorwacji polecam zakup Inwestycyjnych domów kempingowych przy plaży z gwarancja najmu około 8% z najmu rocznie. Ceny juz od 299 tys PLN (netto). Kupujemy gotową nieruchomosc w pełni wyposażoną, firma zarządzając wynajmuje Nam tę nieruchomosć. A jak pojawi się np kryzys turystyczny taki kemping bez problemu mozemy przewieść np w inne rejony Europy. Świetna opcja, NOWOSĆ na rynku. Jakby co zapraszam:-).

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.