Forum nieruchomości w Czarnogórze. Opinie o Czarnogórze i inwestowaniu w nieruchomości wakacyjne w Czarnogórze. Ten kraj w południowej Europie to bardzo modny kierunek w ostatnich latach, nie tylko na wakacje w Czarnogórze, ale także na poszukiwanie nieruchomości wakacyjnych na terenie Europy przez Polaków. Sprawdź opinie i wypowiedzi na temat życia i mieszkania w Czarnogórze. Ile zarabia się w Czarnogórze? Jakich cen należy się spodziewać w tym kraju? Jak dotrzeć do dobrych agencji nieruchomości w Czarnogórze? Koszty związane z zakupem domu w Czarnogórze. Jak kupić dom lub mieszkanie w Czarnogórze? Czy można bez ograniczeń kupować ziemię i budować dom w Czarnogórze. Polonia w Czarnogórze i wymiana opinii o codziennym życiu w Czarnogórze.
Napisz na forum jak wygląda rynek wynajmu w Czarnogórze, ile trzeba zapłacić za miesiąc. Nieruchomości w Europie - Czarnogóra. Gdzie pojechać na wakacje do Czarnogóry? Gdzie szukać wakacyjnych apartamentów na wynajem?
Forum z największych miast Czarnogóry: Podgorica, Berane, Herceg Novi, Ulcinj, Bilejo Polije, Budva, Bar, Cetinje, Pijevija, oraz Niksic.
#79 przez nowyinwestor
6 maja 2015, o 05:19
Witam
Planuję wakacje w Czarnogórze w tym roku? Nigdy wcześniej nie byłem w tym kraju. Jaka część Czarnogóry jest najładniejsza? Gdzie są centra turystyczne i do jakiego miasta należy się udać na wakacje? Gdzie szukać apartamentów na wynajem czy kwarter prywatnych? A może lepiej pojechać na jakieś zorganizowane wczasy?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

OBECNIE NA FORUM

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.