Jesteś na forum po raz pierwszy? Tutaj możesz napisać kilka słów o sobie. W jakim kraju mieszkasz, co zamierzasz ... A może dopiero planujesz wyjazd z Polski i nie wiesz na jaki kraj się zdecydować? Mieszkasz za granicą od lat? Podziel się z innymi informacjami jak żyje się za granicą. Zapraszamy
#1679 przez _admin_
2 maja 2020, o 10:35
Koronawirus. Oczywiście, świadome osoby wiedzą że to największy "scam" w historii ludzkości.
Macie ciekawe materiały na temat tego światowego oszustwa? Chcecie się z nimi podzielić z tysiącami osób odwiedzające nasze forum?
Napiszcie tutaj. Wstawiajcie linki i dzielmy się informacjami.
Czas na ruch oporu. Czas na uświadomienie "mas" !!

Bedą próbowali zaszczepiać większość ludzkości jak bydło.? .... pewnie tak
Zrobią to tak, że ciemne masy bedą same prosiły się o szczepionkę.
Pomóżmy ich uświadomić.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.