Jesteś na forum po raz pierwszy? Tutaj możesz napisać kilka słów o sobie. W jakim kraju mieszkasz, co zamierzasz ... A może dopiero planujesz wyjazd z Polski i nie wiesz na jaki kraj się zdecydować? Mieszkasz za granicą od lat? Podziel się z innymi informacjami jak żyje się za granicą. Zapraszamy
#74 przez _admin_
2 maja 2015, o 16:50
Właśnie jestem po lekturze artykułu na jednym z polskich portali do którego link znajdziecie na Twitterze "DombezGranic" i po raz kolejny myślę sobie "Co oni robią w tym kraju"
Tam nadziei dla młodych ludzi już po prostu nie ma .. dno jakie było to jest.
Zarobki denne, ludzie cały czas myślą o wyjeździe właśnie ze względu na niskie zarobki.
Piszą iż 2 mln Polaków pracuje w UE, ale to bzdura, bo w samej Anglii jest lekko ponad 2 mln Polaków!
Ale w TVN-ie ciągle twierdzą iż jest zajebiście w Polsce ..... teraz chyba 3.800 PLN minimum się teraz zarabia w Polsce, prawda?

Pozdrawiam
Admin

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

OBECNIE NA FORUM

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.