Jesteś na forum po raz pierwszy? Tutaj możesz napisać kilka słów o sobie. W jakim kraju mieszkasz, co zamierzasz ... A może dopiero planujesz wyjazd z Polski i nie wiesz na jaki kraj się zdecydować? Mieszkasz za granicą od lat? Podziel się z innymi informacjami jak żyje się za granicą. Zapraszamy
#85 przez Ibermaxx
8 maja 2015, o 15:22
PILNE
Witam i pozdrawiam z Hiszpanii z Costa Blanca
Nasze biuro nieruchomości poszukuje pracownika do pracy w biurze IBERMAXX w Torrevieja.
Pełna oferta jest w dziale forum - Nieruchomości Europa - Nieruchomości Hiszpania.
Można też wejść na naszą stronę firmową IBERMAXX Hiszpania.
tel. 0034 966 444 615
#86 przez _admin_
8 maja 2015, o 15:25
Witam
Tego typu posty prosimy umieszczać raczej w dziale związanym z danym krajem, w tym wypadku w dziale nieruchomości Hiszpania.
Pozdrawiam i życze powodzenia
Admin

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

OBECNIE NA FORUM

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.