Forum nieruchomości w Finlandii. Polskie forum nieruchomości w Europie zaprasza do Finlandii. Twoje opinie o kraju, Polonia w Finlandii i osoby zaangażowane w sprzedaż i wynajem nieruchomości w Finlandii. Napisz ogłoszenie jeżeli szukasz mieszkania na wynajem w Helsinkach, jeżeli zamierzasz wyemigrować do Finlandii i szukasz pracy w Finlandii.
Opinie Polaków o zakupie mieszkania w Finlandii i trudnościach związanych z wynajem nieruchomości dla Polków w Finladii. Czy opłaca się kupić w Finlandii czy też lepiej wynajmować. Ceny domów i mieszkań w Finlandii. Podatki od nieruchomości w Finlandii, oraz polskie biura nieruchomości w Finlandii. Forum z miast: Helsinki, Turku, Vantaa, Tampere, Jyvaskyla, Kuopio i Lahti. Podziel się swoją wiedzą i doświadczeniami związaną z fińskim rynkiem nieruchomości.
#259 przez _admin_
25 paź 2015, o 11:18
Jak zabrać się do kupna nieruchomości w Finlandii? W polskim internecie istnieje ZERO informacji na temat nabywania nieruchomości w Finlandii. Nie udało mi się znaleźć nic na ten temat w języku polskim. Istnieją tylko kiepskie klony tłumaczeniowe z międzynarodowych i angielskojęzycznych serwisów internetowych typu Easy Expat czy inne.
Jeżeli mieszkasz w Finlandii lub masz doświadczenie na temat finlandzkiego rynku nieruchomości to chętnie poczytamy informacje jak kupić nieruchomość w Finlandii. A jeżeli jesteś Polakiem i pracujesz w Finlandii w biurze nieruchomości to tutaj możesz zareklamować swoje serwisy czy nawet oferty. Nasze forum codziennie odwiedza kilka tysięcy ludzi, więc znajda również Twoje informacje i oferty. Zapraszam na forum.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

OBECNIE NA FORUM

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.