Ogłoszenia sprzedaży, kupna i wynajmu nieruchomości za granicą i w Polsce. Posiadasz dom, mieszkanie, lokal na sprzedaż lub wynajem? Szukasz klientów? Dodaj tutaj swoje ogłoszenie.
#1187 przez Bgrzywniak
23 wrz 2018, o 14:49
Witam,
Poszukuję dla klienta domu w Hiszpanii. Chcielibyśmy znaleźć coś do remontu. Klient ma firmę remontowo budowlaną więc chciałby sam sobie wyremontować dom.
Poleciłem mu rejon na południe od Alicante lub w bliskiej odległości od Walencji i tam też szukamy nieruchomości, choć nie jesteśmy bardzo przywiązani do tej lokalizacji. Z chęcią popatrzymy również na oferty z Andaluzji. Ważne żeby było dość blisko morza.
Budżet nie jest do końca określony, raczej nie chcielibyśmy wydać więcej niż 200 000 euro.

Czy macie jakieś propozycje/ porady?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

OBECNIE NA FORUM

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.