Ogłoszenia sprzedaży, kupna i wynajmu nieruchomości za granicą i w Polsce. Posiadasz dom, mieszkanie, lokal na sprzedaż lub wynajem? Szukasz klientów? Dodaj tutaj swoje ogłoszenie.
#1910 przez Gregor55
16 gru 2020, o 11:34
viewtopic.php?f=48&t=1650&p=1909#p1909

Za niewielkie pieniądze możemy zaoferować gospodarstwa rolne od 100 ha do 10000 ha i więcej, działki przemysłowe, z obiektami i bez, kamienice w centrum Lwowa jak i w innych miastach. Obiekty do rekonstrukcji i takie do bespośredniego zasiedlenia. Dla inwestora zabezpieczamy wszystkie sprawy organizacyjno-prawne, wraz z wykonaniem dokumentacji i wszystkich koniecznych prac remontowo-adaptacyjnych.

Grzegorz Bajster
+380674641803
Kontakt również poprzez aplikacje Viber i WhatsApp

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

OBECNIE NA FORUM

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.