Ogłoszenia sprzedaży, kupna i wynajmu nieruchomości za granicą i w Polsce. Posiadasz dom, mieszkanie, lokal na sprzedaż lub wynajem? Szukasz klientów? Dodaj tutaj swoje ogłoszenie.
#298 przez Biskup
13 gru 2015, o 05:48
Posiadam do sprzedaży teren przemysłowy o pow. 22 ha w jednym kawałku w kształcie prostokąta o szer ok 250 mb. z warunkami zabudowy magazyny, hurtownie , logistyka, hale produkcyjne. Pełne uzbrojenie woda, gaz energia średnie i wysokie napięcie w odległości 6 km od granicy Wrocławia 4 km od węzła autostrady północ-południe , wschód-zachód przy drodze dwupasmówce . W sąsiedztwie Długołęka ul. Wrocławska przy której znajdują się salony samochodowe Reno, Mercedes, Honda, Jaguar. Zakłady produkcyjne wielu firm francuskich , niemieckich, szwedzkich Volvo produkcja naczep, Hurtownie, sklepy wielkopowierzchniowe, hotele, bary.

To obecnie w rejonie - okolicach Wrocławia Perełka INWESTYCYJNA. Ten rejon jest ściśle związany ze strefą przemysłową o znaczeniu międzynarodowym . Porównywalnie do Bielan Wrocławskich - Centrum handlu i biznesu europejskiego Wycena biegłych dla banku i US szacowana na 46 mil zł. ze z wyżką 5 procentową, CENA SPRZEDAŻNY 35 mil zł lub aportem do Inwestycji . W przypadku zainteresowania uprzejmie proszę o kontakt i współpracę.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

OBECNIE NA FORUM

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.