Ogłoszenia sprzedaży, kupna i wynajmu nieruchomości za granicą i w Polsce. Posiadasz dom, mieszkanie, lokal na sprzedaż lub wynajem? Szukasz klientów? Dodaj tutaj swoje ogłoszenie.
#302 przez BULDOM
23 gru 2015, o 14:46
CASCADAS SUNNY BEACH - NAJLEPIEJ SPRZEDAJĄCY SIĘ KOMPLEKS NA BUŁGARSKIM WYBRZEŻU!
Ponad 1500 sprzedanych apartamentów!Firma "Buldom" na rynku nieruchomości w Bułgarii jest największą, niezawodną i dynamicznie rozwijającą się firmą w tej branży. Główną działalnością firmy jest sprzedaż nieruchomości w Bułgarii, inwestycja i budowa ekskluzywnych obiektów.

Kompleks mieszkaniowy "Cascadas Sunny Beach", kurort Słoneczny brzeg

Nasz kompleks "Cascadas Sunny Beach" oferuje wszystkie udogodnienia, niezbędne do komfortowego wypoczynku właścicieli nieruchomości i ich gości. Właściciele mieszkań w tym kompleksie mogą korzystać z wszystkich udogodnień i usług na terytorium kompleksu.

Cascadas Sunny Beach - to kompleks o podwyższonym standardzie usytuowany na powierzchni ponad 90 tys m kw. wśród zielonego parku, w rozwiniętej części kurortu, w odległości 10 minutowego spaceru od plaży i 15 min jazdy od lotniska w Burgas.

Kompleks "Cascadas Sunny Beach"jest jedynym kompleksem w Słonecznym Brzegu, który oferuje tak bogate spektrum usług:
- Własny park o powierzchni 6000 m kw.;
- 2 sztuczne jeziora;
- 9 basenów zewnętrznych z brodzikami i pierwszy w Słonecznym Brzegu 50-cio metrowy basen o rozmiarach olimpijskich ze słoną wodą;
- 6 jacuzzi;
- 4 prysznice zewnętrzne przy basenie;
- 5 placów zabaw dla dzieci;
- Pokój zabaw dla dzieci z opiekunką;
- 2 fitness na świeżym powietrzu i 1 w pomieszczeniu zamkniętym;
- Dwa boiska do siatkówki plażowej;
- 2 bary przy basenie;
- 2 restauracje z tarasami letnimi;
- Restauracja włoska;
- 2 strefy BBQ;
- Salon piękności;
- Własny ogród warzywny;
- Supermarket;
- 3 SPA centrum; 3 sauny;
- Wi Fi Internet na terytorium kompleksu;
- Parking podziemny;
- Recepcja;
- Całodobowa ochrona.

Zdjęcia kompleksu mieszkaniowego "Cascadas Sunny Beach"i pełny opis oferty mogą Państwo otrzymać kontaktując się mailowo bądź telefonicznie.

Numer komórkowy: +359892223454
e-mail: stoeva@buldom.pl

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

OBECNIE NA FORUM

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.