Forum nieruchomości w Grecji. Zapraszamy do działu forum "Dom bez Granic" związanego z nieruchomościami i inwestycjami na terenie Grecji. Wyspy Greckie, oraz półwysep Peloponez. Wszystkie lokalizacje w Grecji. Ile kosztuje mieszkanie w Grecji, greccy agenci nieruchomości i Polacy mieszkający w Grecji związani z handlem nieruchomościami. Działki w Grecji, stare ruiny domów w Grecji, oraz nowe osiedla mieszkaniowe.
Sprawdź bieżące posty od Polaków z Grecji i dlaczego warto inwestować w Grecji. Opinie o kraju, o Grekach i greckim sposobie na życie. Wynajem mieszkań w Grecji i wakacyjne apartamenty w Grecji - forum i opinie.
Jak kryzys wpłynął na ceny greckich nieruchomości
Prawnicy i konsultanci od nieruchomości zagranicznych w Grecji. Nieruchomości zagraniczne w: Atenach, nieruchomości w Salonikach, Patras, Heraklion, Larisa, Chalkida, Janina, Chania, Acharnes, Wolos i Heraklin na Krecie. Rodos i Kreta - gdzie warto zainwestować. Zapraszamy do zamieszczania postów i dyskusji na forum o zagranicznych nieruchomościach w Grecji. ακινήτων Ελλάδα
#80 przez nowyinwestor
6 maja 2015, o 05:26
Nie wiem czy dzisiaj byłoby rozsądnie inwestować w Grecji w nieruchomości. Sytuacja kraju wydaje się nieciekawa. Ale słyszałem iż właśnie dlatego sporo osób szuka domów i mieszkań w Grecji, mimo wszystko klimat tego kraju i położenie geograficzne, przemawia za Grecją. Ale ceny nieruchomości nie należą tam do najtańszych, porównując z Hiszpanią czy Portugalią na przykład.
Czy ktoś ma doświadczenie z Grecji? Jak wygląda ten rynek? Czy Polacy kupują teraz w Grecji?
#187 przez HannaWysota
28 lip 2015, o 10:47
Myślę, ze teraz teraz już nie można czekać, tylko jeżeli ktoś chce się zdecydować na dom w Grecji lub na greckiej wyspie to jak najszybciej rozejrzeć się za jakąś posiadłością w dobrej cenie. Ostatnio oglądałam propozycje zamieszkajnakrecie.pl i kilka z nich wygląda bardzo sensownie.
#1545 przez Frankyv22
2 gru 2019, o 04:41
HannaWysota napisał(a):Myślę, ze teraz teraz już nie można czekać, tylko jeżeli ktoś chce się zdecydować na dom w Grecji lub na greckiej wyspie to jak najszybciej rozejrzeć się za jakąś posiadłością w dobrej cenie. Ostatnio oglądałam propozycje zamieszkajnakrecie.pl i kilka z nich wygląda bardzo sensownie.

W rzeczywistości widziałem witrynę, która oferuje tanie noclegi w Grecji, ale nie wiem, czy strona nadal istnieje.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

OBECNIE NA FORUM

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.