Forum nieruchomości w Turcji. Ten kraj to niezwykle popularne miejsce nie tylko na wakacje Polaków. W ostatnich dziesięciu latach tysiące Polaków kupiło mieszkania i domy w Turcji nad morzem. W internecie mnóstwo jest ogłoszeń o nieruchomościach w Turcji. Sprawdź forum i znajdź odpowiedzi na temat: emlak türkiye, czyli nieruchomości tureckie. Polacy w Turcji radzą gdzie inwestować, gdzie kupić dom wakacyjny. Forum nieruchomości: Stambuł, Ankara, Izmir, Bursa, Adana, oraz popularne nieruchomości w Antalya na wybrzeżu Morza Śródziemnego. Na forum wypowiadają się pośrednicy nieruchomości w Turcji, polscy pośrednicy w Alanya, Bodrum, Side i Antalya. Sprawdź forum o Mersin, Kayseri i inne tureckie miejscowości nadmorskie. Consulting Turcja.
Praktyczne informacje, opinie i wiedza o Turcji. Dowiedz się o tureckim rynku nieruchomości, prawie nieruchomości, podatkach w Turcji, prawie do dziedziczenia i prawie spadkowym. Polacy w Turcji pracujący w nieruchomościach. Zapraszamy na forum nieruchomości zagranicznych w Turcji.
#267 przez _admin_
25 paź 2015, o 14:43
Tutaj zamieszczamy opinie o agencji nieruchomości Sunlight Estate w Turcji. Sprawdź co klienci sądzą o tej agencji i biurze pośrednictwa w nieruchomościach w Alanya
#717 przez annalanya
19 paź 2017, o 10:57
No dobra, sama sobie opini wystawiac nie będę, powiem tylko, że jestem pośrednikiem nieruchomości od 2005 roku. Zaczęłąm w Krakowie i od 2008 prowadzę firmę w Turcji właśnie. Sprzedajemy nieruchomości od deweloperówi zrynku wtórnego, wynajmujemy krótko i długoterminowo jednocześnie zarządzając wynajmowanymi obiektami.
Widzę, że od dłuższego czasu forumnie jest aktywne (TR), ale to jest jaknajbardziej zrozumiałe.
To o czym krzyczą media a rzeczywistość ma niewiele ze sobą wspólnego, a jakczłowiek siedzi tu na miejscu i oglądapolskie wiadomości toma do wyboru 2 opcje: albo regularne zażywanie środków na obniżenie ciśnienia albo zaprzestanie oglądania takich wiadomości.
:)
w lipcu zeszłego roku nie było przewrotu - tylko próba przewrotu, a to taka "malutka "różnica.
To prawda ze od lat Turcja ze względu na strategiczne położenie była, jest i pewnie będzie punktem zapalnym.
A tymczasem ten 80mln kraj rozwija sięw bardzo szybkim tempie , nawet nasza malutka 300 tysięczna nadmorska alanya 10 lat temu i teraz to inny świat.
Słyszę tu i ówdzie, że tylko wariat zdecydowałby się teraz jechać do Turcji a co dopiero kupować tu mieszkanie.
Każdy ma prawo uważać jak chce:)
Ja tam wiem jedno, żekażdy kraj przechodzi większe bądź mniejsze kryzysy polityczno-ekonomiczne a bessa nie trwa wiecznie.
W praktyce dobrze wiemy, że zarabia ten kto kupuje gdy jest tanio :)
Zakładając, że polityka światowa będzie szła do przodu bez większych niespodzianek, to cena słonka i m2 nad cieplutkim Morzem Śródziemnym już w dół nie pójdzie,a przyjdzie czas na odbicie się od tzw dna i wtedy zobaczymy kto był"wariatem":)

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

OBECNIE NA FORUM

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.