Forum nieruchomości na Ukrainie. Dziś w świetle obecnej sytuacji politycznej i trwającej wojny z Rosją na Ukrainie, to ostatnie miejsce w Europie, gdzie należy inwestować w nieruchomości, choć kto wie jak potoczą się sprawy na Ukrainie w najbliższych latach. W końcu najlepsze interesy zawsze robiło się na wojnie. W sieci jest kilka dobrych ukraińskich portali nieruchomości, nawet w języku polskim, gdzie można znaleźć wszelkiego rodzaju nieruchomości. Osobiście po rozmowie z kilkoma osobami które próbowały inwestować, nie tylko w nieruchomości na Ukrainie, ale też w inne biznesy, wszyscy szczerze odradzali "pchanie" się na Ukrainę. Korupcja, interpretacja prawa przez urzędników, niepewna sytuacja polityczna i generalna bieda, to dziś nie rokuje dobrze dla Ukrainy. Sprawdź opinie naszych uczestników forum o Ukrainie, jak żyje się i pracuje w tym kraju. Polonia i polskie środowiska na Ukrainie. Sprawdź posty z największych miast tego kraju: Kijów, Mariupol, Mikołajów, Krzywy Róg, Lwów, Zaporoże, Donieck, Dniepropetrowsk, Odessa i Charków. Wschodnia i zachodnia Ukraina. Informacje o podatkach na Ukrainie, ceny mieszkań i domów w poszczególnych miastach na Ukrainie. Wynajem mieszkań i domów na Ukrainie. Zakup działki pod budowę domu na Ukrainie. Sprawy prawne. Czy obcokrajowiec może bez przeszkód kupić ziemię na Ukrainie. Sprawy dziedziczenia nieruchomości przez rodzinę polsko ukraińską. Porady gdzie warto inwestować na Ukrainie. Polskie agencje nieruchomości i polscy przedsiębiorcy na Ukrainie zaangażowani w sprzedaż i kupno nieruchomości. Nieruchomości na Ukrainie przy granicy z Polską. Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania na Ukrainie. Doradztwo podatkowe na Ukrainie i consulting na Ukrainie. Polskie forum dyskusyjnie i opiniotwórcze o Ukrainie. Jakie jest dziś ryzyko inwestowania na Ukrainie? Weź udział w dyskusji.
#1098 przez Gregor55
26 cze 2018, o 15:54
Za niewielkie pieniądze możemy zaoferować gospodarstwa rolne od 100 ha do 10000 ha i więcej, działki przemysłowe, z obiektami i bez, kamienice w centrum Lwowa jak i w innych miastach. Obiekty do rekonstrukcji i takie do bespośredniego zasiedlenia. Dla inwestora zabezpieczamy wszystkie sprawy organizacyjno-prawne, wraz z wykonaniem dokumentacji i wszystkich koniecznych prac remontowo-adaptacyjnych.

Grzegorz Bajster
+380674641803
Kontakt również poprzez aplikacje Viber i WhatsApp
skyp: greg-atlantis

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

OBECNIE NA FORUM

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.