Forum nieruchomości na Ukrainie. Dziś w świetle obecnej sytuacji politycznej i trwającej wojny z Rosją na Ukrainie, to ostatnie miejsce w Europie, gdzie należy inwestować w nieruchomości, choć kto wie jak potoczą się sprawy na Ukrainie w najbliższych latach. W końcu najlepsze interesy zawsze robiło się na wojnie. W sieci jest kilka dobrych ukraińskich portali nieruchomości, nawet w języku polskim, gdzie można znaleźć wszelkiego rodzaju nieruchomości. Osobiście po rozmowie z kilkoma osobami które próbowały inwestować, nie tylko w nieruchomości na Ukrainie, ale też w inne biznesy, wszyscy szczerze odradzali "pchanie" się na Ukrainę. Korupcja, interpretacja prawa przez urzędników, niepewna sytuacja polityczna i generalna bieda, to dziś nie rokuje dobrze dla Ukrainy. Sprawdź opinie naszych uczestników forum o Ukrainie, jak żyje się i pracuje w tym kraju. Polonia i polskie środowiska na Ukrainie. Sprawdź posty z największych miast tego kraju: Kijów, Mariupol, Mikołajów, Krzywy Róg, Lwów, Zaporoże, Donieck, Dniepropetrowsk, Odessa i Charków. Wschodnia i zachodnia Ukraina. Informacje o podatkach na Ukrainie, ceny mieszkań i domów w poszczególnych miastach na Ukrainie. Wynajem mieszkań i domów na Ukrainie. Zakup działki pod budowę domu na Ukrainie. Sprawy prawne. Czy obcokrajowiec może bez przeszkód kupić ziemię na Ukrainie. Sprawy dziedziczenia nieruchomości przez rodzinę polsko ukraińską. Porady gdzie warto inwestować na Ukrainie. Polskie agencje nieruchomości i polscy przedsiębiorcy na Ukrainie zaangażowani w sprzedaż i kupno nieruchomości. Nieruchomości na Ukrainie przy granicy z Polską. Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania na Ukrainie. Doradztwo podatkowe na Ukrainie i consulting na Ukrainie. Polskie forum dyskusyjnie i opiniotwórcze o Ukrainie. Jakie jest dziś ryzyko inwestowania na Ukrainie? Weź udział w dyskusji.
#919 przez Ibermaxx
17 lut 2018, o 07:45
Zapraszamy Was na wersję IBERMAXX w języku ukraińskim.
Chcecie zainwestować i kupić nieruchomość w Hiszpanii. Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać maila.
Strona IBERMAXX Hiszpania nieruchomości w języku ukraińskim http://www.ibermaxx.com.ua

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

OBECNIE NA FORUM

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.