Forum nieruchomości na Węgrzech. Niezwykle ciekawy rynek nieruchomości w Europie w ostatnich kilkunastu latach także wzrosło zainteresowanie Anglików w zakup domu na emeryturę na Węgrzech. W Wielkiej Brytanii istnieją agencje nieruchomości wyspecjalizowane tylko w sprzedaży nieruchomości na Węgrzech dla Anglików i Irlandczyków. Nam głównie Węgry kojarzą się z wakacyjnymi wyjazdami nad jezioro Balaton i w ostatnich latach wypoczynek w uzdrowiskach z gorącymi źródłami i kąpielami leczniczymi. Warto zainteresować się tym rynkiem nieruchomości, także ze względu na wartości inwestycyjne. W tym dziale forum zamieszczamy wszystko co związane jest z węgierskim rynkiem nieruchomości w obszarze Unii Europejskiej i strefy Shoengen.
Informacje o podatkach od nieruchomości na Węgrzech, agenci nieruchomości z Budapesztu i innych miast Węgier. Polonia na Węgrzech. Jakie są ceny nieruchomości na Węgrzech, czy jest możliwość uzyskania kredytowania hipotecznego przez obcokrajowca na Węgrzech. Polacy na Węgrzech i osoby związane z wynajmem i sprzedażą nieruchomości na Węgrzech. Apartamenty wakacyjne na Węgrzech i informacje o projektach domów i możliwości przeprowadzki na Węgry z Polski. Znasz Węgry? Chcesz podzielić się informacjami z nami o życiu, zarobkach i pracy na Węgrzech? Zaprezentuj swoje usługi, dodaj ogłoszenie o Węgrzech i napisz opinię o Węgrzech. Doradztwo, consulting w nieruchomościach na Węgrzech, polskie forum dyskusyjne o Węgrzech. Ile kosztuje prawnik, a ile obsługa notarialna na Węgrzech. Sprawdź także informacje o wakacyjnych apartamentach na Węgrzech. Forum z miast Węgier: Budapeszt, Debreczyn, Miszkolc, Pecz, Szekesfehervar, Kecskemet, Nyiregyhaza, Gyor i Pecz.
#262 przez _admin_
25 paź 2015, o 14:36
W tym dziale zamieszczamy posty dotyczące kupowania i sprzedaży nieruchomości na Węgrzech. Także oferty wynajmu domów i mieszkań na wakacje lub na urlop na Węgrzech. Także oferty tak popularnych na Węgrzech gorących źródeł.
Jak rozpocząć poszukiwanie nieruchomości na Węgrzech. Gdzie się zwrócić. Do jakiej agencji się udać.
Być może na Węgrzech istnieją agencje które obsługują Polaków choćby w Budapeszcie. Tutaj spodziewamy się wątków i ofert z węgierskiego rynku nieruchomości.
#427 przez V4 Consulting
4 lut 2017, o 16:54
Zakup nieruchomosci na Wegrzech - wszystko w jezyku polskim!!!
- znajdziemy dla Panstwa nieruchomosci (Budapeszt, Balaton, zrodla termalne, itd.)
- zorganizujemy ogledziny wybranych nieruchomosci
- zapewniamy prawnika, inzyniera budowlanego, ksiegownosc (jesli kupuje firma) - wszystko po polsku
- zapewniamy pomoc od podjecia decyzji o zakupie nieruchomosci az do finalizacje tranzakcji
- zapewniamy opieke nad nieruchomsocia, jesli nieruchomosc nie jest zamieszkana calorocznie
- zapewniamy opieke nad nieruchomoscia, jesli nieruchomosc byla kupiana w celach inwestycyjnych (naprz. AIRBNB)

Oprocz tego specializujemy sie w organizacji odwiedzin wytworni palinki i sklepikow winnych.
Zapewniamy rejestracje firmy na Wegrzech (CIT 9%), siedzibe dla firmy, ksiegowosc firmy w jezyku polskim, pomoc administracyjna.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

OBECNIE NA FORUM

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.