Forum nieruchomości we Włoszech. Polonijne forum o zakupie nieruchomości we Włoszech. Opinie o Włochach, forum o cenach nieruchomości w tym kraju i wymiana opinii o osobach zamierzających zakupić dom lub mieszkanie we Włoszech. Od Rzymu, Mediolanu po Sycylię. Forum polskich agentów nieruchomości pracujących we Włoszech i firmy zaangażowana w handel nieruchomościami w Italii. Forum gromadzące opinie ze wszystkich włoskich miast: Mediolan, Palermo, Bari, Bolonia, Turyn i Neapol. Rzetelne opinie Polaków gdzie i w jakim regionie Włoch zainwestować w dom. Italia to nie tylko Toskania. Podziel się swoimi doświadczeniami o włoskim rynku nieruchomości. Jak z korupcją? Ile wynoszą podatki od nieruchomości we Włoszech.
Jak sprawnie przeprowadzić proces zakupu. Notariusze we Włoszech. Podziel się opiniami i pisz na naszym forum. Nieruchomości w Wenecji, domy w Padwie, Trieście, Modenie, Parmie i Rimini. Consulting Italia inwestycje. Zapraszamy na włoskie forum po polsku.
#1433 przez Architetti1
9 lip 2019, o 19:20
Architetti del Lario to zespol profesjonalnych i kompetentnych architektow dzialajacych w regionie od Mediolanu po Valtellina w polnocnych Wloszech. Grupa pomaga w wyszukiwaniu nieruchomosci typu: dzialki budowlane, apartamenty, wille, domy wakacyjne, a takze domy do remontu.
Region w ktorym dzialaja architekci , jest miejscem bardzo atrakcyjnym zarowno pod wzgledem wypoczynku letniego (jeziora Como, Varese, Lecco) jak rowniez wypoczynku zimowego (bliskosc stokow narciarskich).
Zakup nieruchomosci w tym regione moze okazac sie wiec sposobem na znalezieniem nowego domu w okolicy, ktora stanowi we Wloszech prawdziwa "perelke". Ma szanse takze stac sie zrodlem dochodu, gdyz ze wzgledu na swoje usytuowanie moze stanowic dobra okazje inwestycyjna.
Zespol Architetti del Lario, jako grupa architektow z bogatym doswiadczeniem w branzy budowniczo-architektonicznej a takze jako kolektyw rzeczoznawcow sadowych zadba o wszystkie formalnosci prawne zwiazane z nabyciem, budowa czy remontem domu, oszacuje stan techniczny budynku, przygotuje niezbedna dokumentacje w przypadku koniecznosci przeprowadzenia prac remontowo-modernizacyjnych.
Dla klientow z Polski gwarantowany jest komfort obslugi w jezyku polskim, standardem jest komunikacja w jezyku angielskim.
Wiecej informacji na stronie: http://www.architettidellario.com
Kontakt: contatti@architettidellario.com

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

OBECNIE NA FORUM

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.