Forum nieruchomości w Meksyku. Ten dział forum nieruchomości zagranicznych i inwestycji na świecie poświęcamy zakupie nieruchomości w Meksyku. Forum o praktycznych informacjach o procesie zakupu domu w Meksyku przez obcokrajowców. Aktualne prawo własności do ziemi w Meksyku. Polacy z USA i Kanady kupujący w Meksyku. Aktualne przepisy i prawo panujące w Meksyku. Zapraszamy Polaków mieszkających w Meksyku do dzielenia się z nami swoimi informacjami jak mieszka się w Meksyku i jak podejść do zakupu wakacyjnego mieszkania i przeprowadzić się do Meksyku. Inwestycje w Meksyku czy bezpiecznie? Pisz posty na forum i podziel się swoją praktyczną wiedzą.
A jeżeli szukasz informacji o cenach nieruchomości w Meksyku i procedurach dla obcokrajowców związanych z zakupem mieszkania na meksykańskich plażach. A jak wygląda zakup ziemi uprawnej w Meksyku? Polacy w Meksyku, polonia meksykańska i tereny przygraniczne z USA.
Forum nieruchomości w Meksyku z miast: Mexico City, Guadalajara, Ecatepec, sławna Tijuana na granicy z USA, Ciudad Juarez, Monterrey, Zapopan i nieruchomości w popularnym Cancun na Riviera Maya. Torreon i Queretaro. Zapraszamy na forum zainteresowanych przeprowadzką i emigracją do Meksyku. Viva Mexico!
#230 przez Biskup
19 wrz 2015, o 06:41
Wczoraj na travel Channel wyemitowano kolejny odcinek świetnej serii, poświęconej nieruchomościom za granicą. Program Międzynarodowi poszukiwacze domów - tym razem był odcinek o nieruchomościach w Meksyku, a dokładniej w Puerto Morelos na półwyspie Jukatan. To w regionie Quintana Roo.
Była przedstawiona para z Stanów Zjednoczonych z budżetem ponad 1 mln dolarów na nieruchomość i właśnie interesowało ich tylko Puerto Morelos. No to ja w te pędy zacząłem przeszukiwać internet bo też mi się bardzo tam spodobało, ale co się okazuje nie udało mi się znaleźć nit taniego w Puerto Morelos, powiedzmy do 200 tys USD.
Wszystkie oferty zaczynają się powyżej pół miliona dolarów, a to dla mnie za wysoko.
Ale może inne lokalizacje na Riviera Maja są trochę tańsze.
Wie iż kiedyś była jakaś polska agencja nieruchomości zajmująca się sprzedaż nieruchomości w Meksyku, ale nie udało mi się teraz nic znaleźć.
Może jeżeli ktoś jest z Polaków w Meksyku związany z handlem domami i mieszkaniami to chętnie się skontaktuję.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

OBECNIE NA FORUM

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.