Forum nieruchomości w Boliwii. Polskie forum o Boliwii. Opinie o kraju i Polacy mieszkający na stałe w Boliwii, oraz podróżowanie do Boliwii. Jak wynająć mieszkanie w Boliwii na wakacje, a jak na dłuższy okres. Ile kosztuje wynajem w Boliwii? Opinie i informacje o kraju w Andach i Ameryce Południowej. Sprawdź wątki i wypowiedzi z poszczególnych miast Boliwii: Santa Cruz, El Alto, Potosi, Yacuiba, Tarija, Oruro, Sucre, Cochabamba, i La Paz. Wszystko co związane z boliwijskim rynkiem nieruchomości. Czy obcokrajowiec może kupić i posiadać dom w Boliwii. Aktualne prawo, obostrzenia, podatki i informacje dla osób marzących o przeprowadzce i osiedleniu się w Boliwii. Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania w Boliwii. Gdzie warto inwestować w nieruchomości, a gdzie nie.
Jak i gdzie zarezerwować wakacyjne apartamenty w Boliwii. Polonia w Boliwii i osoby związane z handlem nieruchomościami w Boliwii. Życie codzienne i praca w Boliwii. Polak w Boliwii - praktyczne opinie o kraju. Zapraszamy do działu "Dom bez Granic" - Boliwia. Zamieść swoją opinię, podziel się wiedzą o Boliwii z naszymi czytelnikami szukającymi informacji o Boliwii.
#525 przez sogdanek
12 maja 2017, o 07:24
Witam Was
Szukam opinii i osób które korzystały z usług agencji Peru expedition. A szczególnie chciałbym uzyskać informacje o Panu Marcinie Mentelu, który organizuje wyprawy po Peru i do Boliwii. Planuję właśnie wyprawę do tych krajów w Ameryce Południowej i natknąłem się na ich stronę internetową, ale chcialbym zasięgnąć informacji o Panu Marcinie. Poznac kogos kto byl z nim w Peru i w Boliwii.
Jak wyglada taka wyprawa i jak Pan Marcin Mentel pobiera opłaty od turystów. W ogóle chciałbym się dowiedzieć jakie są Wasze opinie o takiej formie podróży do Peru i Boliwii i czy warto na to się zdecydować.
Ile i jak zwiedziliście, ile wydaliście na taką podróż.

Od lat planuję taką wyprawę trekkingowa do Peru i do Boliwii i nie wiem czy nie warto samemu się wybrać, ale nie znam hiszpańskiego i nie chciałbym wydać zbyt wiele pieniędzy w drodze.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

OBECNIE NA FORUM

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.