Forum nieruchomości w Boliwii. Polskie forum o Boliwii. Opinie o kraju i Polacy mieszkający na stałe w Boliwii, oraz podróżowanie do Boliwii. Jak wynająć mieszkanie w Boliwii na wakacje, a jak na dłuższy okres. Ile kosztuje wynajem w Boliwii? Opinie i informacje o kraju w Andach i Ameryce Południowej. Sprawdź wątki i wypowiedzi z poszczególnych miast Boliwii: Santa Cruz, El Alto, Potosi, Yacuiba, Tarija, Oruro, Sucre, Cochabamba, i La Paz. Wszystko co związane z boliwijskim rynkiem nieruchomości. Czy obcokrajowiec może kupić i posiadać dom w Boliwii. Aktualne prawo, obostrzenia, podatki i informacje dla osób marzących o przeprowadzce i osiedleniu się w Boliwii. Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania w Boliwii. Gdzie warto inwestować w nieruchomości, a gdzie nie.
Jak i gdzie zarezerwować wakacyjne apartamenty w Boliwii. Polonia w Boliwii i osoby związane z handlem nieruchomościami w Boliwii. Życie codzienne i praca w Boliwii. Polak w Boliwii - praktyczne opinie o kraju. Zapraszamy do działu "Dom bez Granic" - Boliwia. Zamieść swoją opinię, podziel się wiedzą o Boliwii z naszymi czytelnikami szukającymi informacji o Boliwii.
#8 przez _admin_
31 mar 2015, o 17:41
Pełna nazwa kraju: Estado Plurinacional de Bolivia
Stolica: Sucre
Powierzchnia: 1.098.580 km2
Ilość ludności: 10,97 mln
Wizy: nie
Zakup nieruchomości przez obcokrajowca: tak
Język: hiszpański
Waluta: boliviano

Obrazek

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

OBECNIE NA FORUM

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.