Forum nieruchomości w Brazylii. Jak kupić nieruchomość w Brazylii? W jakim regionie najlepiej zainwestować? Kupić działkę, domek jednorodzinny, a może rezydencję przy plaży? Tutaj znajdziesz opinie o Brazylii i informacje od Polaków mieszkających w Brazylii i osób z Polski zaangażowanych w sprzedaż nieruchomości zagranicznych w Brazylii. Sprawdź na forum aktualne informacje i opinie o nieruchomościach w Rio de Janeiro, San Paolo, a także oferty zakupu na północy kraju gdzie są najpiękniejsze plaże Brazylii.
Polskie forum nieruchomościowe o Brazylii i nieruchomościach zagranicznych. Napisz ile kosztuje metr kwadratowy nieruchomości w Brazylii, ile kosztuje prawnik, czy istnieje korupcja i jakie czyhają niebezpieczeństwa na inwestora z zagranicy kupującego nieruchomość w Brazylii.
Mieszkasz w Brazylii? Pomóż Polakom i zabierz głos na temat gdzie i jak kupić mieszkanie lub dom w Brazylii. Polonia w Brazylii i forum poświęcone inwestowaniu w Brazylii. Największe miasta w Brazylii: Salvador, Brasilia, Fortaleza na wybrzeżu, Belo Horizonte, Manaus w Amazonii i Kurytyba. Sprawdź forum nieruchomości w Recife, Porto Alegre na południu i w Belem na północy. Zapraszamy na forum - nieruchomości i inwestowanie w Brazylii.
#26 przez nowyinwestor
17 kwi 2015, o 09:40
Parę dni temu był emitowany w Dzień Dobry TVN program o Polakach w Fortaleza w Brazylii. Ta Pani bardzo zachwalała i zachęcała aby przyjeżdżać do Brazylii, bo jest mnóstwo okazjo do zrobienia dobrego biznesu. Nie podała niestety ani adresu ani kontaktu do siebie. Ale Wiem iż ta Pani to córka Wiktora Zborowskiego, który mieszka w Brazylii. Szukałem w internecie, ale za nic w świecie nie mogę znaleźć kontaktu do tej Pani.
Czy ktoś mógłby pomóc w tej kwestii?
#45 przez Biskup
23 kwi 2015, o 18:20
Widziałem ten program, ale nie wiem czy bym się na Brazylię zdecydował. Niedawno pisali ż zastrzelili jednego Hiszpana w Salvador de Bahia, napad na samochód i o kradzież samochodu poszło i podobno wcale się nie stawiali uzbrojonym bandytom z faveli.
Z kolei słyszałem iż północna Brazylia jest bezpieczna i znacznie spokojniejsza, a Rio de Janeiro i San Paulo to w ogóle jakieś molochy. Ale wiem też że sporo obcokrajowców zainwestowało w okolicach Fortaleza, Recife - w tych miejscach. Nie wiem ... trzeba było pojechać i się samemu przekonać co w trawie piszczy w Brazylii.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

OBECNIE NA FORUM

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.