Forum nieruchomości w Ekwadorze. Piękny kraj na kontynencie południowoamerykańskim,kojarzący się nam głównie z egzotycznymi podróżami, amazońską dżunglą lub starożytnymi cywilizacjami, albo wyspami Galapagos.
Ale ten piękny kraj wybierają także osoby na emigrację i zakup nieruchomości zagranicznej, oraz inwestycji w dom lub mieszkanie wakacyjne. Spora grupa Amerykanów i Kanadyjczyków (także tych polskiego pochodzenia) posiada swoje nieruchomości w Ekwadorze. Mieszkasz w Ekwadorze? Pracujesz, uczysz się w szkole językowej lub prowadzisz biznes? Podziel się z nami opiniami o kraju, swoim doświadczeniem i podziel się wiedzą z Polakami, którzy także pragną wyjechać do Ekwadoru na stałe lub tylko na podróż po Ameryce Południowej i krajach Andyjskich. Ile zarabia się w Ekwadorze? Jakie są ceny artykułów spożywczych i ile kosztuje dom lub mieszkanie albo działka w Ekwadorze. Jak wygląda system podatkowy w Ekwadorze. Jaki są podatki od zakupu nieruchomości. Czy obcokrajowiec może kupić dom w Ekwadorze lub ziemię w Ekwadorze. Ile kosztuje prawnik, a ile notariusz. Polonia w Ekwadorze, polskie firmy w Ekwadorze i polscy agenci nieruchomości i biura w Ekwadorze. Masz biznes w Ekwadorze? Mieszkasz w Ekwadorze. Napisz na forum swoje doświadczenia z tym krajem związane.
Jak wygląda rezerwacja apartamentów wakacyjnych i rezerwacji wyprawy do Ekwadoru? Polskie forum Ekwador z następujących miast: Quito, Cuenca, Guayaquil, Santo Domingo de los Colorados, Machala, Duran, Manta, Portoviejo, oraz Loja. Bienvenido en Equador! Inmuebles en Equador.
#109 przez Maccumba
17 maja 2015, o 12:31
Chciałbym wyjechać do któregoś z państw Ameryki Południowej. Wyjechać z tej beznadziejnej Polski raz na zawsze i nie wracać. Jak przedstawia się sytuacja w Ekwadorze. Czy Ekwador jest tańszy do życia niż np. Brazylia lub Argentyna. Wyczytałem iż Ekwador jest tańszy do życia niż inne kraje w Ameryce Południowej? Jak to wygląda od strony praktycznej? Czy można po jakimś czasie ubiegać się o pobyt stały w Ekwadorze? Jak to się załatwia?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

OBECNIE NA FORUM

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.