Forum nieruchomości w Kolumbii. Polskie forum o Kolumbii, życie codzienne, praca i mieszkanie na co dzień w Kolumbii. Mieszkasz na stałe w Kolumbii? Zamierzasz się przeprowadzić i wyemigrować do Ameryki Południowej z różnych powodów? Tutaj znajdziesz opinie i wypowiedzi osób, które mają doświadczenie w Kolumbii. Jak wynająć mieszkanie w Kolumbii. Jak kupić dom lub apartament w Kolumbii. Gdzie bezpiecznie, a gdzie nie należy przebywać w Kolumbii. Wszystko o kolumbijskim rynku nieruchomości. Obcokrajowcy w Kolumbii i praca w Kolumbii. Polacy w Kolumbii łączcie się!
Żyjesz w Kolumbii na co dzień? Napisz nam o kraju, o cenach nieruchomości, kosztach prawnika, jak wynająć mieszkanie, ile kosztuje depozyt, a ile miesięczny czynsz w Kolumbii. Koszty utrzymania nieruchomości.
Jedziesz na wakacje do Kolumbii? Szukasz zakwaterowania na urlop i krótki pobyt? Napisz nam o wakacyjnych apartamentach w Kolumbii i najlepszych miejscach na wypoczynek w Kolumbii. Polacy pracujący w Kolumbii i polska Polonia w Kolumbii. Forum i opinie z kolumbijskich miast: Bogota, Medellin, Cali, Ibague, Soacha, Soledad, Cucuta, Cartagena de Indias, oraz Barramquilla. Bienvenido a Colombia!
#102 przez Maccumba
17 maja 2015, o 11:49
Witajcie
Jestem na tym forum, bo szukam kraju aby wyjechać z tej beznadziejnej Polski, której już serdecznie mam dość. Banda biurokratów i nieudaczników, kraju kumoterstwa i cwaniactwa. Nie się nie zmieniło od czasów komuny, tylko telewizja, mydląca oczy biedakom i lemingom.
A wierzcie mi mam już swój wiek i pamiętam wiele ...
Kraju w którym nie zmienia się nic a nic od lat. Czas już opuszczać ten tonący statek badziewia i beznadziei.
Mam już dość.
Interesują mnie kraje Ameryki Południowej. Może kraje Ameryki Łacińskiej. Jaka jest realna możliwość wyjazdu i emigracji do Kolumbii. Słyszałem iż Brazylia jest droga. A jak w Kolumbii? Ile tutaj trzeba mieć miesięcznie aby się utrzymać, zapłacić za mieszkanie, ile się wydaje na życie. Ile generalnie trzeba mieć miesięcznie aby się utrzymać w Kolumbii. Znam dobrze angielski i uczę się hiszpańskiego.
Jak z wizą i legalnym pobytem. Ile można przebywać legalnie w Kolumbii? Jak później przedłużyć pobyt?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.