Forum nieruchomości w Chinach. Polskie forum o Chińskiej Republice Ludowej. Życie, praca i inwestycje w nieruchomości w Chinach. Tutaj zamieszczamy opinie o Chinach, wypowiedzi osób które mieszkają na stałe w Chinach lub tam podróżują i informacje dla osób związanych biznesowo i handlowo z Chinami. Także polska Polonia w Chinach i wszystkie środowiska polonijne w Chinach. Ta największa potęga gospodarcza i ludzka na świecie, za kilkanaście lat prześcignie Stany Zjednoczone w rozwoju ekonomicznym, więc warto brać pod uwagę ten kraj w swoich planach inwestycyjnych. Nasze forum "Dom bez Granic" ma być niewyczerpalnym źródłem informacji dla osób szukajacych okazji w Chinach, nie tylko do inwestycji, ale i przeprowadzenia się na stałe do Chin z różnych powodów. Sprawdź podatki w Chinach, rynek nieruchomości w Chinach, polskie firmy w Chinach i Polacy mieszkający na stałe w Chinach. Tu zamieszczamy posty, opinie i wypowiedzi o Chinach. Consulting i doradztwo w Chinach. Prawnicy, notariusze i obsługa firm i i osób indywidualnych w Chinach. Ceny nieruchomości w Chinach i oferty sprzedaży. Jak wynająć mieszkanie w Chinach, jak znaleźć wakacyjne apartamenty w Chinach. Czy można wziąć kredyt hipoteczny w Chinach. Projekty domów w Chinach i chińska kultura. Marzysz o Chinach? Mieszkasz już w Chinach - napisz na naszym forum. Pokaż się światu. Sprawdź opinie i posty z największych miast i prowincji w Chinach: Pekin 北京, Szanghaj 上海, Tiencin 天津, oraz Chongquing 重庆. Zapraszamy na 中國波蘭論壇
#235 przez _admin_
20 wrz 2015, o 11:28
Witajcie
Szukam mieszkania na wynajem w Szanghaju na 3 miesiące. Lokum ma być na 2 osoby, przynajmniej 2 pokoje z kuchnia w dobrej lokalizacji blisko centrum.
Może jakiś kontakt by się przydał, tzn od jakiś Polaków mieszkających w Szanghaju.
Na bookingu i na innych portalach wynajmu mieszkań wakacyjnych jest tego mnóstwo, ale chciałbym przy okazji poznać jakiś Polaków mieszkających w Szanghaju lub w jakiś sposób związanych z tym miastem.
Z jakim kosztem trzeba się liczyć miesięcznie? Jak płaci się za media: wodę i prą w Szanghaju? Jaką umowę należy podpisać? Czy po angielsku wszędzie będzie się można dogadać czy raczej nie?
A przy okazji czy są w Szanghaju jakieś polskie restauracje, czy może knajpy, tam gdzie zbierają się Polacy? Czy istnieje tam jakiekolwiek życie Polonijne w tym ogromnym mieście?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

OBECNIE NA FORUM

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.