Forum nieruchomości na Filipinach. Polskie forum dyskusyjne poświęcone Filipinom. Ten kraj w Azji południowo wschodniej, to nie tylko destynacja na podróż egzotyczną lub wakacje w tamtej części świata, ale także tropikalne miejsce gdzie osiedlają się obcokrajowcy i wybierają Filipiny na swoją drugą rezydencję lub dom na wakacje lub rezydencję na emeryturę za granicą w Azji. Na wyspach Filipin od lat mieszkają Niemcy, Anglicy, Holendrzy, Hiszpanie, Francuzi, Austriacy i Skandynawowie. Także Polacy mieszkają i posiadają nieruchomości na Filipinach. W tym dziale naszego forum "Dom bez Granic" nieruchomości na świecie, zamieszczamy wszystko co związane z podróżą lub zamieszkaniem na Filipinach.
Dyskusja o Filipinach. Ceny nieruchomości i obcokrajowiec na Filipinach - opinie podróżników i Polaków którzy byli na Filipinach. Czy można kupić nieruchomość na Filipinach i czy warto tam inwestować? Prawo własności na Filipinach i zakup ziemi przez cudzoziemca. Jakie są ceny nieruchomości i gdzie szukać ofert na Filipinach. Polskie firmy i Polacy mieszkający na stałe na Filipinach. Prawo nieruchomości, podatki i urzędy na Filipinach. Wizy, emigracja i przeprowadzka na Filipiny.
Forum o apartamentach na wynajem wakacyjny na Filipinach i forum o życiu codziennym na Filipinach. Polonia Filipiny forum. Jak zainwestować na Filipinach i w co inwestować w tym kraju. Języki na Filipinach i Polak na Filipinach. Zapraszamy do dyskusji i zamieszczania postów. Ogłoszenia nieruchomości, usług i wszystkiego co związane z Filipinami. Forum z poszczególnych miast Filipin: Manila stolica kraju, Quezon City, Taguig, Pasig, Zamboanga, Antipolo, Cebu, Davao, Caloocan i inne wyspy Filipin.
#397 przez Natalia88
27 sie 2016, o 08:10
Witajcie
Na jednym z portali ogłoszeniowych znalazłam ogłoszenia o sprzedaży domu na Filipinach. Nie pamiętam już na której wyspie. Ale cena była bardzo niska, około 50 tys Euro.
To była jakaś niemiecka firma i jakaś Pani po polsku zamieściła ogłoszenia o sprzedaży tej nieruchomości.
Czy ktoś z Was natknął się na to ogłoszenie i czy może zna tę firmę? A najlepiej chciałabym uzyskać informacje od osób które mieszkają na Filipinach.
Jak wygląda tam życie? Ile trzeba mieć pieniędzy żeby sobie spokojnie mieszkać na Filipinach i się utrzymać. Którą część Filipin wybrać najpierw do odwiedzenia i jak tam najlepiej dolecieć. Dzięki i pozdrawiam.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

OBECNIE NA FORUM

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.