Forum nieruchomości na Cyprze. Opinie o cypryjskim rynku nieruchomości i Polacy kupujący domy i mieszkania na Cyprze. W tym dziale forum o nieruchomościach zagranicznych znajdziesz interesujące tematy i spostrzeżenia na temat inwestycji w wakacyjny dom lub mieszkanie pod wynajem na Cyprze. Polscy agenci nieruchomości na Cyprze. Polskie firmy zajmujące się handlem nieruchomościami na Cyprze, oraz osoby zainteresowane kupnem nieruchomości w Limassol, Paphos, Larnaca, Famagusta i strona turecka - Kyrenia, oraz inne lokalizacje na wyspie. Wyraź swoje wątpliwości, prześlij opinie. Zapraszamy na forum o Cyprze.
#1080 przez Bgrzywniak
14 cze 2018, o 18:02
Witam,
Poszukuję domu do wynajęcia dla ekspedycji archeologicznej na terenie miasta Paphos, najlepiej Kato Paphos.
Potrzebujemy dużego domu (ponad 200 m2) w bliskiej odległości od parku archeologicznego w Paphos. Najlepiej by było gdyby dom był w stanie do remontu z możliwością podziału i podnajmu oraz wynajmu długoterminowego. Chcielibyśmy wynająć miejsce bez żadnych wygód ani dodatkowych atrakcji typu basen. Najbardziej liczy się tak naprawdę cena i odległość od parku archeologicznego.
Bylibyśmy również zainteresowani wynajmem krótkim około dwóch miesięcy w sezonie letnim i jednego miesiąca w sezonie wiosennym.
Rozważymy wszystkie oferty.
Jeżeli macie jakiś kontakt do osoby zajmującej się wynajmem w Paphos to dajcie znać. Możemy kontaktować się po grecku jeśli trzeba.
Pozdrawiam,

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

OBECNIE NA FORUM

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.