Zapraszamy do rejestracji i dyskusji na forum. Globalnie o nieruchomościach - globalnie o życiu i zamieszkaniu za granicą
Najlepsze polskie forum o nieruchomościach na świecie i nieruchomości za granicą. Inwestowanie, przeprowadzka i pomysły na nowe życie poza Polską! Dołącz do forum. Forum dyskusyjne nie tylko o emigracji, pracy i życiu codziennym w innym kraju. Zapraszamy do zamieszczania opinii i wypowiedzi. Forum poświęcone inwestycjom w nieruchomości w różnych krajach świata. Począwszy od nieruchomości w Europie, nieruchomości Hiszpania, Ameryce Północnej, a skończywszy na nieruchomościach w Ameryce Południowej i Australii. Kupujesz, inwestujesz lub się przeprowadzasz do innego kraju? Zamierzasz wyemigrować? Mieszkasz na stałe za granicą? Tutaj znajdziesz opinie i odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Praktyczne informacje i wiedza, którą dzielą się użytkownicy naszego forum. Zapraszamy do dyskusji o wszystkim co związane jest z nieruchomościami za granicą, wynajmem, kupnem, życiem codziennym, przeprowadzką i wyjazdem za granicę do pracy i dla przyjemności. "Dom bez Granic" - globalnie o nieruchomościach - globalnie o życiu
#319 przez _admin_
8 sty 2016, o 07:28
Witam Was serdecznie w 2016. Jeszcze raz gorące noworoczne życzenia dla wszystkich odwiedzających nas Polaków z całego świata. Oby rok 2016 był rokiem spełnienia Waszych marzeń.
Dobre wieści. Nasze forum rozrasta się bardzo szybko i odwiedza nas coraz więcej internautów dosłownie z krajów o których nawet nie wyobrażalibyśmy sobie iż mieszkają tam Polacy.
Odwiedzają nas nie tylko osoby zainteresowane nieruchomościami zagranicznymi, ale także osoby szukające wszelkiego rodzaju serwisów związanych z utrzymaniem domu, apartamentu w innym kraju. Docierają do nas także Polacy zamieszkali w Wielkiej Brytanii szukający pracy i mieszkania w Wielkiej Brytanii. Spora liczba użytkowników forum to także osoby planujący wyjazdy do egzotycznych krajów w Ameryce Południowej, Afryce czy Azji. Tu też znajdziesz przydatne informacje na temat wyjazdu do takich krajów.

Jak zauważyliście zamieszczane posty są moderowane przeze mnie. Ale Uwaga tylko pierwsze trzy posty/wątki napisane przez Was moderuję ja osobiście, następne wpisy nie są już moderowane i możecie pisać i zamieszczać swoje linki lub odnośniki do swoich serwisów internetowych - do woli.
Ale chcę, aby to forum zachowało najwyższą jakość, aby była to wartość dodana dla Was i dla czytelników, aby osoby nas odwiedzające znalazły tutaj przydatne, konkretne i wartościowe informacje na temat nieruchomości na świecie. Aby nie był to internetowy śmietnik, który nikogo nie interesuje.
Dlatego prośba do Was, aby wpisy, których ja już nie kontroluję były wysokiej jakości, aby były poprawne, nie tylko gramatycznie, ale aby były wysoko merytoryczne i coś nowego wnosiły na naszym forum.
Serdecznie Was zapraszam.
Odwiedź też nasz profil na Twitterze https://twitter.com/dombezgranic
#342 przez nowyinwestor
22 lut 2016, o 08:09
Witam i pozdrawiam Cię z Polski
I bardzo dobrze bo to trochę uciążliwe, ale teraz widzą iż jak coś pisze to już z automatu mi akceptuje wszystkie posty.
Pozdrawiam i gratuluję takiego forum.
Dawno tu nie byłem a widzę iż serwis się rozrasta.
Ale widzę iż nieruchomości w Europie dominują.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

OBECNIE NA FORUM

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.