Zapraszamy do rejestracji i dyskusji na forum. Globalnie o nieruchomościach - globalnie o życiu i zamieszkaniu za granicą
Najlepsze polskie forum o nieruchomościach na świecie i nieruchomości za granicą. Inwestowanie, przeprowadzka i pomysły na nowe życie poza Polską! Dołącz do forum. Forum dyskusyjne nie tylko o emigracji, pracy i życiu codziennym w innym kraju. Zapraszamy do zamieszczania opinii i wypowiedzi. Forum poświęcone inwestycjom w nieruchomości w różnych krajach świata. Począwszy od nieruchomości w Europie, nieruchomości Hiszpania, Ameryce Północnej, a skończywszy na nieruchomościach w Ameryce Południowej i Australii. Kupujesz, inwestujesz lub się przeprowadzasz do innego kraju? Zamierzasz wyemigrować? Mieszkasz na stałe za granicą? Tutaj znajdziesz opinie i odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Praktyczne informacje i wiedza, którą dzielą się użytkownicy naszego forum. Zapraszamy do dyskusji o wszystkim co związane jest z nieruchomościami za granicą, wynajmem, kupnem, życiem codziennym, przeprowadzką i wyjazdem za granicę do pracy i dla przyjemności. "Dom bez Granic" - globalnie o nieruchomościach - globalnie o życiu
#349 przez _admin_
4 mar 2016, o 15:17
Witam
Drodzy moi. Wyjątkowo zaakceptuje ten reklamowy post, ale bardzo proszę o zamieszczanie informacji i treści związanych z naszym forum.
Mnóstwo osób robi transfery i korzysta z wszelkiego rodzaju serwisów wymiany środków finansowych i stron do przelewów i wymiany waluty.
Ale reklamy byłaby 100 razy bardziej skuteczna i co za tym idzie link do serwisu gdybyście opisali dokładnie co oferujecie i jak działa ten serwis.
Anglicy, Szwedzi, Niemcy i Norwegowie korzystają z tego rodzaju serwisów od lat, natomiast na naszym rodzimym rynku jest to dość nowy produkt dla klienta, dlatego warto trochę go opisać i nowego klienta wprowadzić w temat.
A warto bo nasze forum "Dom bez Granic" odwiedza już przeszło 300 użytkowników dziennie zainteresowanych nieruchomościami i życiem za granica, więc warto trochę więcej w to włożyć wysiłku i popisać.
Pozdrawiam
Administrator

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

OBECNIE NA FORUM

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.