Zapraszamy do rejestracji i dyskusji na forum. Globalnie o nieruchomościach - globalnie o życiu i zamieszkaniu za granicą
Najlepsze polskie forum o nieruchomościach na świecie i nieruchomości za granicą. Inwestowanie, przeprowadzka i pomysły na nowe życie poza Polską! Dołącz do forum. Forum dyskusyjne nie tylko o emigracji, pracy i życiu codziennym w innym kraju. Zapraszamy do zamieszczania opinii i wypowiedzi. Forum poświęcone inwestycjom w nieruchomości w różnych krajach świata. Począwszy od nieruchomości w Europie, nieruchomości Hiszpania, Ameryce Północnej, a skończywszy na nieruchomościach w Ameryce Południowej i Australii. Kupujesz, inwestujesz lub się przeprowadzasz do innego kraju? Zamierzasz wyemigrować? Mieszkasz na stałe za granicą? Tutaj znajdziesz opinie i odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Praktyczne informacje i wiedza, którą dzielą się użytkownicy naszego forum. Zapraszamy do dyskusji o wszystkim co związane jest z nieruchomościami za granicą, wynajmem, kupnem, życiem codziennym, przeprowadzką i wyjazdem za granicę do pracy i dla przyjemności. "Dom bez Granic" - globalnie o nieruchomościach - globalnie o życiu
#362 przez _admin_
18 maja 2016, o 12:11
Na forum pojawiło się sporo nowych wypowiedzi i sporo nowych użytkowników zarejestrowało się na naszym forum. Ciekawymi wątkami są wypowiedzi odnoście kupowania, a właściwie sprzedaży nieruchomości w Stanach Zjednoczonych przez Polaków. Użytkownik "nowyinwestor" poszukuje odpowiedzi na pytanie ile będzie musiał zapłacić podatku przy sprzedaży mieszkania w USA na Florydzie, podczas gdy nie jest obywatelem ani rezydentem w stanach.
Tutaj link do tego postu
viewtopic.php?f=52&t=260

A kupujących, sprzedających i wynajmujących w jakimkolwiek zakątku świata serdecznie zapraszam do wypowiedzi na naszym forum, gdzie zawsze znajdziecie sporo użytecznych informacji i Polaków zaangażowanych w nieruchomościowy biznes wszędzie na świecie.
Do usłyszenia.
Admin

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

OBECNIE NA FORUM

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.