Zapraszamy do rejestracji i dyskusji na forum. Globalnie o nieruchomościach - globalnie o życiu i zamieszkaniu za granicą
Najlepsze polskie forum o nieruchomościach na świecie i nieruchomości za granicą. Inwestowanie, przeprowadzka i pomysły na nowe życie poza Polską! Dołącz do forum. Forum dyskusyjne nie tylko o emigracji, pracy i życiu codziennym w innym kraju. Zapraszamy do zamieszczania opinii i wypowiedzi. Forum poświęcone inwestycjom w nieruchomości w różnych krajach świata. Począwszy od nieruchomości w Europie, nieruchomości Hiszpania, Ameryce Północnej, a skończywszy na nieruchomościach w Ameryce Południowej i Australii. Kupujesz, inwestujesz lub się przeprowadzasz do innego kraju? Zamierzasz wyemigrować? Mieszkasz na stałe za granicą? Tutaj znajdziesz opinie i odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Praktyczne informacje i wiedza, którą dzielą się użytkownicy naszego forum. Zapraszamy do dyskusji o wszystkim co związane jest z nieruchomościami za granicą, wynajmem, kupnem, życiem codziennym, przeprowadzką i wyjazdem za granicę do pracy i dla przyjemności. "Dom bez Granic" - globalnie o nieruchomościach - globalnie o życiu
#466 przez _admin_
26 mar 2017, o 08:10
Coraz więcej Polaków opuszcza Polskę. Miliony wypływają co dnia z Polski. Osoby które maja pieniądze, oszczędności i majątki boją się co się dzieje teraz w Polsce i inwestują za granicą.
Wiadomo dlaczego tak się dzieje.
Poczytajcie posty na forum gdzie ludzie inwestują i poradźcie się gdzie warto ulokować swój kapitał za granicą.
Napiszcie też innym gdzie warto inwestować aby nie martwić się o swój majątek w Polsce.
Wymiana informacji i wiedza to podstawa. Także proszę piszcie i informujcie innych ludzie jak działać w tej piekielnej sytuacji w jakiej się znalazła Polska.
#798 przez Doktor Mercury
14 gru 2017, o 21:59
Mamy piękny kraj, ale duże opóźnienie w rozwoju, dlatego rodacy wyjeżdżają za lepszym życiem. Ważnie, aby każdy realizował się tam gdzie mu się podoba, a jeżeli wróci do kraju i go ubogaci swoją wiedzą, to jeszcze lepiej. Wyjeżdżamy niezależnie od tego kto rządzi , bo jesteśmy ciekawi świata i mamy w genach żyłkę podróżnika. Ważne jest, że mimo odległości mamy Polskę w sercu i zależy nam na jej powodzeniu. I tak trzymać! Powodzenia wszystkim na obczyźnie!

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

OBECNIE NA FORUM

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.