Zapraszamy do rejestracji i dyskusji na forum. Globalnie o nieruchomościach - globalnie o życiu i zamieszkaniu za granicą
Najlepsze polskie forum o nieruchomościach na świecie i nieruchomości za granicą. Inwestowanie, przeprowadzka i pomysły na nowe życie poza Polską! Dołącz do forum. Forum dyskusyjne nie tylko o emigracji, pracy i życiu codziennym w innym kraju. Zapraszamy do zamieszczania opinii i wypowiedzi. Forum poświęcone inwestycjom w nieruchomości w różnych krajach świata. Począwszy od nieruchomości w Europie, nieruchomości Hiszpania, Ameryce Północnej, a skończywszy na nieruchomościach w Ameryce Południowej i Australii. Kupujesz, inwestujesz lub się przeprowadzasz do innego kraju? Zamierzasz wyemigrować? Mieszkasz na stałe za granicą? Tutaj znajdziesz opinie i odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Praktyczne informacje i wiedza, którą dzielą się użytkownicy naszego forum. Zapraszamy do dyskusji o wszystkim co związane jest z nieruchomościami za granicą, wynajmem, kupnem, życiem codziennym, przeprowadzką i wyjazdem za granicę do pracy i dla przyjemności. "Dom bez Granic" - globalnie o nieruchomościach - globalnie o życiu
#73 przez _admin_
1 maja 2015, o 08:57
Top 20 najlepszych krajów do zakupu/inwestycji w nieruchomości na świecie.
Całkiem niedawno brytyjski dziennik Daily Telegraph opublikował bardzo ciekawy artykuł o 20 najlepszych miejscach na świecie do inwestowania w nieruchomości. Nie wygląda to na artykuł sponsorowany, czy coś w tym guście, a raczej artykuł mówiący o odradzaniu się globalnego rynku nieruchomości i zachęcenie inwestorów do szerszego spojrzenia na świat, jako globalną wioskę, gdzie trzeba mieć oczy otwarte na nadarzające się okazje do inwestycji i zarobienia na nieruchomościach.
Wiadomo iż ostatnie lata były opłakane dla nieruchomości, ale właśnie ten globalny kryzys był wykorzystywany przez inwestorów poszukujących nieruchomości poniżej wartości rynkowych w danym kraju.

Więc tutaj jest lista

1) Barcelona - Hiszpania
2) Francuska Riviera - Lazurowe Wybrzeże
3) Wysepka Grenada na Karaibach
4) Toskania - Włochy
5) Istambuł - Turcja
6) Panama - Ameryka Łacińska
7) Liguria - Włochy
8) Czarnogóra
9) Zell am See w Austrii
10) Mauritius
11) Rio de Janeiro - Brazylia
12) Marbella - Costa del Sol - Hiszpania
13) Dubai
14) Algarve Portugalia
15) Manhattan - Nowy Jork - USA
16) Barbados - Karaiby
17) Grimentz - Szwajcaria
18) Hokkaido - Japonia
19) Monaco
20) Kraków Polska

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

OBECNIE NA FORUM

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.