Forum nieruchomości w Japonii. Planujesz wycieczkę do Japonii? A może masz już kontrakt, oraz podpisaną umowę z japońską firmą i jedziesz do pracy do Japonii? W takim razie będzie Ci potrzebny nie tylko hotel, ale wynajęcie mieszkania, zmierzenie się z językiem i japońską perfekcyjnością i zamiłowaniem do dokładności i szczegółów. A może planujesz wyjazd do Japonii jako hostessa do nocnego klubu? Mnóstwo Polek pracuje w Japonii w charakterze dziewczyn do towarzystwa, także inne nacje dziewcząt z Europy Wschodniej pracuje w Japonii w charakterze ... może nie prostytutek, ale dziewcząt lekkich obyczajów oględnie mówiąc. W tym dziale nieruchomości w Azji zamieszczamy posty o wynajmie nieruchomości w Japonii. Jak szukać na miejscu mieszkania w Tokio lub Osace. Jakie są ceny nieruchomości w Japonii? Angielskojęzyczne i polskie portale poświęcone Japonii. Ile kosztuje życie codzienne w Japonii i ile można zarobić w Japonii. Japoński rynek nieruchomości oczami Polaka. Polonia w Japonii i polskie środowiska polonijne w Japonii. A także dyskusja i opinie na temat wakacyjnych apartamentów na wynajem w Japonii. Ceny i standard noclegów w Japonii. Gdzie szukać consultingu i doradztwa w Japonii. Polskie firmy w Japonii i wakacje w Japonii. Ogłoszenia związane z Japonią, oraz agencje nieruchomości zajmujące się sprzedażą domów i mieszkań w Japonii. Trzęsienia ziemi w Japonii i sposoby ich zapobiegania, struktura domów i budynków. Ubezpieczenia domów, system pomocy na wypadek trzęsienia ziemi. Byłeś w Japonii? Znasz ten kraj? Napisz jak wygląda życie codzienne i Twoje doświadczenia w wynajmie lub inwestycjach w Japonii. Ile kosztuje notariusz, a ile prawnik w Japonii? Dyskusja o Japonii. Zapraszamy: sprawdź posty z największych miast kraju: Tokio, Kobe, Osaka, Fukuoka, Kawasaki, Sendai, Hiroszima, Saitama, Kioto, Sapporo, Nagoja i Jokohama.
#398 przez Natalia88
27 sie 2016, o 08:17
Mam koleżankę która pracuje w Japonii. Bardzo dobrze zarabia. W ubiegłym roku wybudowała dom pod Warszawą po trzech latach pracy w Japonii. Pracuje dla jakieś firmy farmaceutycznej w Tokio jak twierdzi. Ale dla mnie tu musi ona pracować w jakimś innym biznesie ponieważ wygląda bardzo atrakcyjnie, co roku poprawia sobie urodę: usta, brzuch, operacja biustu, itp.
Fakt faktem nie ma żadnego chłopaka - ma 26 lat i przyjeżdża tylko w najlepszych markowych ciuchach. Odwiedziła mnie parę miesięcy temu w Londynie UK i muszę Wam powiedzieć że wygląda zjawiskowo. I po japońsku mówi.
Zapytałam ją o pracę w Japonii, ale szybko ucinała rozmowę na ten temat.
Czy ktoś z Was zna jak starać się o pracę w Japonii i gdzie szukać ogłoszeń jak rozpocząć pracę w Japonii.
Dzięki i pozdrawiam

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

OBECNIE NA FORUM

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.