Forum nieruchomości w Korei Północnej. Dziś Korea Północna kojarzy nam się bardziej z napięciem politycznym pomiędzy Koreą Południową i Północną, oraz linią demarkacyjną pomiędzy tymi dwoma krajami, niż z inwestycjami w tym komunistycznym kraju - ostatnim prawdziwym bastionem komunizmu z krwi i kości. Niewiele nam wiadomo o nieruchomościach w tym kraju, nawet angielskojęzyczne źródła są niezwykle skąpe na temat nieruchomości w Korei Północnej - z przyczyn wszystkim wiadomych. Nie udało nam się znaleźć cen nieruchomości w Korei Północnej ani informacji o obowiązującym systemie własności nieruchomości w tym kraju. Koreańska Republika Ludowo Demokratyczna leży na Półwyspie Koreańskim w jego północnej części. To teren półwyspu, po II wojnie światowej okupowany przez radziecką Armię Czerwoną. Wedle konstytucji Korea Północna jest republiką socjalistyczną. To kraj z ponad 24 mln ludności, a walutą w Korei Północnej jest Won północnokoreański. Największe miasta Korei Północnej to: Pjongjang - stolica Korei Północnej, Sariwon, Kaesong, Kaechon, Tanchon, Sinuiju, Wonsan, Nampo, Chongjin oraz Hamhung. W tym dziele forum "Dom bez Granic" znajdziesz wszystko co związane z Koreą Północną. Udało Ci się odwiedzić ten kraj? Chcesz się podzielić informacjami i wiedzą o Korei Północnej? Weź udział w naszym forum czytanym przez tysiące w kraju i za granicą.
#950 przez Maccumba
18 mar 2018, o 14:31
Jak starać się o wizę do Koreii Północnej? Jak tam wjechać w tej chwili? Czy ktoś z Was ma takie informacje. Czy są Polacy w Korei Północnej? Jakie są ceny artykułów spożywczych w Koreii? Ile trzeba mieć na dzień?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

OBECNIE NA FORUM

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.