Forum nieruchomości w Hiszpanii. Polskie forum o nieruchomościach w Hiszpanii. Domy, wille, apartamenty i działki na sprzedaż w Hiszpanii. Przeprowadzka i życie codzienne w Hiszpanii. Wszystkie regiony Hiszpanii, począwszy od popularnej Costa Blanca, Costa Brava, Costa del Sol, oraz nieruchomości na Majorce i na Wyspach Kanaryjskich. Teneryfa i Gran Canaria. Hiszpania od lat - to najpopularniejsza destynacja na zakup nieruchomości wakacyjnej przez Polaków. W tym dziale forum poznasz opinie o życiu w Hiszpanii i procesie zakupu nieruchomości. Jak kupić dom lub mieszkanie w Hiszpanii? Nieruchomości z przejęć bankowych w Hiszpanii, okazje bankowe, oferty deweloperskie, oraz firmy i agencje zajmujące się pośrednictwem nieruchomości w Hiszpanii.
Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania w Hiszpanii? Gdzie warto inwestować a gdzie nie? Polonia w Hiszpanii. Polskie agencje nieruchomości w Hiszpanii. Consulting w Hiszpanii, oraz praktyczna wiedza i opinie o zakupie domu w Hiszpanii. Ile kosztuje prawnik w Hiszpanii, a ile obsługa notarialna. Koszty utrzymania mieszkania wakacyjnego w Hiszpanii. Rezydencja i pobyt stały w Hiszpanii. Numery N.I.E. Podatki i opłaty miesięczne, oraz roczne. Jak sprzedać dom w Hiszpanii, opinie o agencjach nieruchomości w Hiszpanii. Kryzys w Hiszpanii na rynku nieruchomości i najnowsze informacje z hiszpańskiego rynku nieruchomości. Polacy mieszkający na stałe w Hiszpanii. Zapraszamy do dyskusji, zamieszczania opinii i dzielenia się informacjami o Hiszpanii. Viva Espana! Bienvenido en Espana. Sprawdź wątki forum z poszczególnych miast Hiszpanii: Madryt, Barcelona, Malaga, Alicante, Sewilla, Saragossa, Murcja, Las Palmas de Gran Canaria, Palma de Mallorca, Almeria, Marbella, Huelva. Inmuebles en Espana.
#87 przez Ibermaxx
12 maja 2015, o 08:19
Witajcie
W naszej ofercie z wybrzeża Costa del Sol mamy świetną ofertę na którą koniecznie trzeba zwrócić uwagę, jeżeli szukasz dobrych inwestycji w Hiszpanii i ofert które zarobią na siebie.
To są nowe apartamenty w świetnej lokalizacji na Guadalmina na Costa del Sol. Oferta od dewelopera, który obniżył ceny o 40%>
teraz te apartamenty można kupić w cenie od 209.000€ za dwie sypialnie i 2 łazienki.
Są wersje z 3 sypialniami, odpowiednio droższe.
Ale co najlepsze w tej ofercie to to, iż departament wynajmu sam zajmuje się obsługą i zdobywaniem klientów na apartamenty.
Pełen zakres usług i informacje jak to odbywa się w praktyce znajdziecie w dokładnym opisie oferty na stronie IBERMAXXu poniżej.
link do oferty
http://www.hiszpanskie-nieruchomosci.pl ... ,5286.html
#99 przez Ibermaxx
15 maja 2015, o 08:23
Proszę się skontaktować z naszym biurem. Udzielimy Panu wszelkich informacji. Mamy właśnie sporo Polaków pracujących w UK, Holandii, czy Norwegii i na podstawie papierów z tych krajów "załatwiamy" kredyty hipoteczne na nieruchomości w Hiszpanii bez problemów.
Maksymalnie dostanie Pan 60% kredytu w Hiszpanii. I niech nie da się Pan zwieść fałszywymi ofertami na 100% czy na 110% procent finansowania w Hiszpanii. Nie ma czegoś takiego, nawet Hiszpanie tego nie dostają.
Także proszę do nas zadzwonić najlepiej. A najlepiej to przyjechać do nas do Hiszpanii.
Podaję telefon kontaktowy, a reszta info jest na stronie IBERMAXXu.
tel. 0034 966 444 615

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

OBECNIE NA FORUM

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.