Jesteś na forum po raz pierwszy? Tutaj możesz napisać kilka słów o sobie. W jakim kraju mieszkasz, co zamierzasz ... A może dopiero planujesz wyjazd z Polski i nie wiesz na jaki kraj się zdecydować? Mieszkasz za granicą od lat? Podziel się z innymi informacjami jak żyje się za granicą. Zapraszamy
#1273 przez RASTAFX
14 lut 2019, o 00:28
Witam serdecznie,
szukam osób zainteresowanych tematem bądź posiadających nieruchomości, grunty w Basenie Morza Karaibskiego,
czy jest ktoś na forum kto podzieli się wiedzą w zakresie nabywania ziemi w tamtych rejonach, ponad to co dostępne na forum (acz za tą wiedzę czapki z głów), interesuje mnie realna pomoc, wsparcie w tych procesach (także docelowo odpłatne). Ewentualnie polecenie sprawdzonego biura, tam na miejscu, które wszystko przygotuje po finalizację umowy zakupu. Polska to ładny kraj, ale zdecydowanie zbyt zimny jak dla mnie.
Paweł aka RASTA_FX

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

OBECNIE NA FORUM

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.