Forum nieruchomości we Włoszech. Polonijne forum o zakupie nieruchomości we Włoszech. Opinie o Włochach, forum o cenach nieruchomości w tym kraju i wymiana opinii o osobach zamierzających zakupić dom lub mieszkanie we Włoszech. Od Rzymu, Mediolanu po Sycylię. Forum polskich agentów nieruchomości pracujących we Włoszech i firmy zaangażowana w handel nieruchomościami w Italii. Forum gromadzące opinie ze wszystkich włoskich miast: Mediolan, Palermo, Bari, Bolonia, Turyn i Neapol. Rzetelne opinie Polaków gdzie i w jakim regionie Włoch zainwestować w dom. Italia to nie tylko Toskania. Podziel się swoimi doświadczeniami o włoskim rynku nieruchomości. Jak z korupcją? Ile wynoszą podatki od nieruchomości we Włoszech.
Jak sprawnie przeprowadzić proces zakupu. Notariusze we Włoszech. Podziel się opiniami i pisz na naszym forum. Nieruchomości w Wenecji, domy w Padwie, Trieście, Modenie, Parmie i Rimini. Consulting Italia inwestycje. Zapraszamy na włoskie forum po polsku.
#1435 przez Architetti1
14 lip 2019, o 16:33
Architetti del Lario to zespół profesjonalnych i kompetentnych architektów działających w regionie od Mediolanu po Valtellina w północnych Włoszech. Grupa pomaga w wyszukiwaniu nieruchomości typu: działki budowlane, apartamenty, wille, domy wakacyjne, a także domy do remontu. W miarę potrzeb i oczekiwań swoich Klientów nadzoruje budowy domów od podstaw.
Region, w którym działa grupa Architetti del Lario, jest miejscem bardzo atrakcyjnym zarówno pod względem wypoczynku letniego (jeziora Como, Lecco, Varese…), jak również wypoczynku zimowego (bliskość stoków narciarskich). Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie: MEDIOLAN poza atrakcjami barokowej architektury i malarstwa to również znane na całym świecie miasto związane z modą, a COMO nosi miano najbardziej malowniczo położonego miasta (i jeziora) w całych Włoszech.
Zakup nieruchomości w tym rejonie może okazać się więc sposobem na znalezienie nowego domu
w okolicy, która stanowi we Włoszech prawdziwą perełkę. Nieruchomość taka ma też szansę stać się źródłem dochodu, gdyż ze względu na swoje atrakcyjne usytuowanie może stanowić bardzo dobrą okazję inwestycyjną. Wśród wspaniałych krajobrazów i w jej przyjemnym śródziemnomorskim klimacie rodzinny urlop, czy wymarzony weekend z przyjaciółmi będzie niezapomniany i wyjątkowy.
Dodatkową atrakcją turystyczną są też wycieczki do pobliskiego Lugano, czy Sankt Moritz – przepięknych, graniczących z Włochami miast południowo-wschodniej Szwajcarii.
Zespół Architetti del Lario, jako grupa architektów z bogatym doświadczeniem w branży budowniczo-architektonicznej (projekty i budowy domów pasywnych i energooszczędnych), a także jako kolektyw rzeczoznawców sądowych (sprawy związane z nieruchomościami) zadba o wszystkie formalnościami prawne związane z nabyciem, czy budową nieruchomości (oszacuje stan techniczny budynku, przygotuje niezbędną dokumentację w przypadku konieczności przeprowadzenia prac remontowo-modernizacyjnych). Pomoże również w przygotowaniu formalności związanych z otrzymaniem kredytu bankowego oraz oferuje pomoc w obsłudze prawno-notarialnej.
Dla Klientów z Polski gwarantowany jest komfort obsługi w języku polskim. Standardem jest komunikacja w języku angielskim.

Kontakt:
Strona: www.architettidellario.com
e_mail: contatti@architettidellario.com
#1513 przez Architetti1
29 paź 2019, o 00:12
Nie az takie bardzo drogie, w zaleznosci od budzetu, mozna znalesc cos ciekawego,
jezeli jest Pan zainteresowany to prosimy o kontakt.
pozdrawiamy

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

OBECNIE NA FORUM

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.