Jesteś na forum po raz pierwszy? Tutaj możesz napisać kilka słów o sobie. W jakim kraju mieszkasz, co zamierzasz ... A może dopiero planujesz wyjazd z Polski i nie wiesz na jaki kraj się zdecydować? Mieszkasz za granicą od lat? Podziel się z innymi informacjami jak żyje się za granicą. Zapraszamy
#1482 przez Thoms
15 paź 2019, o 10:09
Cześć. Pochodzę z województwa pomorskiego i chciałbym za w przyszłości przenieść się zagranicę. Powoli rozglądam się za najlepszymi miejscami do życia i zbieram gotówkę, aby urzeczywistnić marzenia.
Z chęcią poradzę się starych i bardziej doświadczonych kolegów i koleżanek. Pozdrawiam
#1531 przez Nielatający
13 lis 2019, o 12:32
Heja.
A ja mieszkam pod Marsylią :D
_________________________
#1668 przez kevins011
29 kwi 2020, o 14:17
Nielatający napisał(a):Heja.
A ja mieszkam pod meilleurs credits conso Marsylią :D
_________________________

Zalewa nas fala emigrantów z państw arabskich, ma to trwać przez następne 10 do 15 lat. Podobno macza w tym palce ISIS / Państwo Islamskie.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

OBECNIE NA FORUM

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.