Forum nieruchomości w Polsce. Jak wyglądałoby forum dyskusyjne o nieruchomościach w Europie bez Polski. W tym dziale zamieszczamy wszystko co związane z nieruchomościami na terenie Polski. Masz mieszkanie lub dom do sprzedania? Możesz tutaj zamieścić swój post wraz ze zdjęciami i opisem nieruchomości na sprzedaż. Forum "Dom bez Granic" przegląda mnóstwo obcokrajowców - Polaków mieszkających w najróżniejszych zakątkach świata, więc zwiększysz prawdopodobieństwo iż Twoje ogłoszenie lub opinia zostanie dostrzeżona przez tysiące osób.
A dla Polaków którzy dawno nie odwiedzali Polski i nie znają zbyt dobrze polskiego rynku nieruchomości, informacje o aktualnym prawie i przepisach obowiązujących na rynku nieruchomości w Polsce. Czy obcokrajowiec może kupić nieruchomość w Polsce? Polak z obcym paszportem w Polsce. Jak ma się sprawa z zakupem ziemi rolnej przez obcokrajowców w Polsce. Polska w Unii Europejskiej i przepisy wiążące się z handlem nieruchomościami w Polsce. Podatki w Polsce, przepisy prawa nieruchomościowego. Polskie agencje nieruchomości. Oferty, ogłoszenia i informacje. Polscy agenci nieruchomości - licencja biura nieruchomości, kursy, przepisy i prawo. Pozwolenia.
Ile kosztuje notariusz w Polsce, ile wynoszą opłaty prawniczne, jak wygląda akt nieruchomości w Polsce i wpis do Ksiąg Wieczystych. Prawo własności nieruchomości w Polsce. Specjalisci od inwestycji nieruchomości w Polsce. Polskie biura pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości. Obcokrajowiec w Polsce i obowiązki na nim ciążące po zakupie domu lub mieszkania w Polsce. Wynajem nieruchomości w Polsce - oferty i ogłoszenia, ceny. Ile kosztuje metr kwadratowy w Polsce? Forum dyskusyjne o polskich nieruchomościach. Przeprowadzki i wynajmy wakacyjne nad Polskim morzem i w górach. Noclegi w apartamentach i domach wakacyjnych. Doradztwo i consulting w polskich nieruchomościach. Kredyty hipoteczne na zakup nieruchomości w Polsce dla osób mieszkających za granicą.
Sprawdź forum z miast Polski: Warszawa nieruchomości, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Łódź, Białystok, Rzeszów, Olsztyn, Kalisz, Bydgoszcz, Przemyśl, Poznań, Częstochowa i Szczecin. Welcome to Poland ... again?
#1594 przez piotr adamski
3 lut 2020, o 15:08
Piękny dom z cudnym ogrodem na nowym osiedlu w Koszalinie sprzedam z powodu wyjazdu. 5 pokoi, 2 łazienki, sauna, garaż, kotłownia/pralnia, pom. gospodarcze, kominek, co - gaz z sieci, internet światłowód 300Mb/s. Ścieżka rowerowa do samego morza (Mielno), w pobliżu galeria handlowa (2 km). W sąsiedztwie gabinet kosmetyczny, fryzjer, przedszkole, żłobek. Na osiedlu sklepy spożywcze, centrum fitness, boisko orlik, linia autobusowa komunikacji miejskiej.
Więcej zdjęć wyślę na priv.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

OBECNIE NA FORUM

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.