Jesteś na forum po raz pierwszy? Tutaj możesz napisać kilka słów o sobie. W jakim kraju mieszkasz, co zamierzasz ... A może dopiero planujesz wyjazd z Polski i nie wiesz na jaki kraj się zdecydować? Mieszkasz za granicą od lat? Podziel się z innymi informacjami jak żyje się za granicą. Zapraszamy
#201 przez sogdanek
2 wrz 2015, o 06:46
Zalewa nas fala emigrantów z państw arabskich, ma to trwać przez następne 10 do 15 lat. Podobno macza w tym palce ISIS / Państwo Islamskie.
Ludzie przecież to jasne. To nie są tylko cierpiętnicy i uchodźcy z wojny, ale większość do roboty do Europy chce.
Europo obudź się bo zginiemy!
#203 przez Natalia88
2 wrz 2015, o 06:52
Zgadzam się z Tobą. Trzeba zrobić z tym porządek. Tutaj w UK jest ich już tylu iż niedługo białego człowieka tu nie uświadczysz. Taka niestety prawda. A Europa traci swoją tożsamość.
Ale cóż za ironia. Parę lat temu Polaków jako uchodźców się traktowało, a teraz my mamy im pomagać. kurczę ... to jakiś absurd.
#1490 przez cathiss27
22 paź 2019, o 18:11
sogdanek napisał(a):Zalewa nas fala emigrantów z państw arabskich, ma to trwać przez następne 10 do 15 lat. Podobno macza w tym palce ISIS / Państwo Islamskie.
Ludzie przecież to jasne. To nie są tylko cierpiętnicy i uchodźcy z wojny Rachat de crédit plus réserve d'argent, ale większość do roboty do Europy chce.
Europo obudź się bo zginiemy!

Masz absolutną rację, ale ważne jest, aby powiedzieć, że ten świat został stworzony, abyśmy mogli nad nim pracować.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

OBECNIE NA FORUM

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.