Jesteś na forum po raz pierwszy? Tutaj możesz napisać kilka słów o sobie. W jakim kraju mieszkasz, co zamierzasz ... A może dopiero planujesz wyjazd z Polski i nie wiesz na jaki kraj się zdecydować? Mieszkasz za granicą od lat? Podziel się z innymi informacjami jak żyje się za granicą. Zapraszamy
#20 przez Biskup
17 kwi 2015, o 07:19
Witam z kraju, Właśnie trafiłem na Wasze forum. I widzę iż to coś nowego. Ale fajna rzecz, bo takich informacji właśnie szukałem w internecie i nie ma za wiele konkretnych informacji tego typu dla tych co zamierzają wyjechać z Polski.
Same jakieś śmieciowe rzeczy po tych wszystkich portalach polskich.
Właśnie jestem na etapie pożegnania się z PL i wyjazdem.
Jeszcze nie zdecydowaliśmy do jakiego kraju wyemigrujemy, ale pomysły są dobre. Kasa na początek też jakaś jest.
Mamy dwójkę dzieci, ale Polski mamy naprawdę serdecznie dość i czas na podjęcie w końcu tej męskiej decyzji.
Także pozdrawiam i życzę powodzenia w prowadzeniu Forum. Super pomysł. Pozdrawiam jeszcze z Polski :)
#58 przez Baryla
27 kwi 2015, o 05:22
Pruszków to tak generalnie tylko się z jednym kojarzy ... :)
#394 przez Biskup
22 sie 2016, o 08:21
Właśnie że nie. Czas już skończyć z tym stereotypem z lat 90 tych. W tej chwili Pruszków kwitnie. A nowy burmistrz Pruszkowa działa bardzo dobrze i dużo robi dla miasta i jego mieszkańców. Wystarczy sprawdzić wiadomości z Pruszkowa i jak są wydawane pieniądze z Unii.
#395 przez John
24 sie 2016, o 10:47
To prawda wielu młodych już o tym nawet nie pamięta. Pruszków i jego wizerunek mocno się zmienił. :)

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

OBECNIE NA FORUM

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.