Jesteś na forum po raz pierwszy? Tutaj możesz napisać kilka słów o sobie. W jakim kraju mieszkasz, co zamierzasz ... A może dopiero planujesz wyjazd z Polski i nie wiesz na jaki kraj się zdecydować? Mieszkasz za granicą od lat? Podziel się z innymi informacjami jak żyje się za granicą. Zapraszamy
#325 przez wiśnia
14 sty 2016, o 12:33
Mieszkam w Warszawie, mam na imię Kasia, ostatnio poważnie zastanawiam się nad zakupem nieruchomości pod wynajem, między innymi stąd moja tu obecność, chcę poznać co sądzicie na ten temat, a także chcę skorzystać z Waszych doświadczeń.
Pozdrawiam wszystkich użytkowników. :D
#326 przez _admin_
15 sty 2016, o 05:51
Cześć!
Fajnie że jesteś. Cokolwiek potrzebujesz pisz i kontaktuj się.
Pozdrawiam i do następnego spisania :)
#376 przez Eff
20 lip 2016, o 20:03
Cześć :) Miło będzie móc poznać się z Wami :)) Jak się czujecie na tym forum? ;)
#421 przez Koralina21
28 gru 2016, o 15:19
Cześć! Pochodzę z Nowego Sącza, a obecnie mieszkam w Warszawie. Planuję jednak przeprowadzić się do Łodzi.
#429 przez mitro
12 lut 2017, o 18:59
Hej :) Widze, że masz dużo ciekawych historii. co sprawia, że tak się przenosisz po całej Polsce? ;)
#457 przez janekmm
23 lut 2017, o 14:09
Witam Was :) Jestem z Grajewa i chętnie poznam kogoś kto również pochodzi z tej miejscowości.
#461 przez badziak
19 mar 2017, o 11:35
Przede wszystkim najpierw się zorientuj, w której części miasta chcesz nabyć nieruchomość. Rozwiązań jest dużo.
#469 przez jony95
11 kwi 2017, o 15:11
Cześć Wam! Jestem Johny :) Nowy użytkownik pozdrawia.
#530 przez filipowicz
30 maja 2017, o 10:20
Hej jestem Filip :) Mieszkam w Warszawie a pochodzę z Sopotu :) Pozdrawiam
#566 przez mariuszang
17 lip 2017, o 15:54
Cześć wszystkim! Jestem Mariusz pochodzę z Torunia, a mieszkam aktualnie w Anglii. Pozdrawiam!

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

OBECNIE NA FORUM

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.