Jesteś na forum po raz pierwszy? Tutaj możesz napisać kilka słów o sobie. W jakim kraju mieszkasz, co zamierzasz ... A może dopiero planujesz wyjazd z Polski i nie wiesz na jaki kraj się zdecydować? Mieszkasz za granicą od lat? Podziel się z innymi informacjami jak żyje się za granicą. Zapraszamy
#1016 przez jenna1
30 kwi 2018, o 16:58
Cześć, jestem z Torunia i już wkrótce będę kupować pierwszą nieruchomość w Barcelonie.
Pozdrawiam
#1017 przez darek99
2 maja 2018, o 10:04
Cześć witam! Z tej strony Darek :) Obecnie przebywam w Londynie ale swoją rodzinę mam w PL. Pozdrawiam :D :)
#1045 przez bartossadz
17 maja 2018, o 08:11
Dzień dobry :) Z samego rana postanowiłem, że założę konto na tym forum. Pochodzę z Torunia ale od kilki lat mieszkam w Londynie. Pozdrawiam :D
#1051 przez foe7
22 maja 2018, o 01:25
hej wszystkim!
#1060 przez wojciech56
29 maja 2018, o 20:26
Cześć! Witam! Tutaj nowy użytkownik - Wojciech. Pochodzę z Torunia, ale od 3 lat mieszkam w USA. Pozdrawiam
#1062 przez roman7
31 maja 2018, o 16:36
Hej wszystkim!
#1078 przez Bgrzywniak
14 cze 2018, o 17:52
Cześć, jestem Bartek.
Obecnie mieszkam i pracuję w biurze nieruchomości w Krakowie z zamiarem transferu do Warszawy. Jestem zainteresowany nieruchomościami za granicą od strony pośrednika i inwestora ponieważ w tym kierunku chcę rozwijać się biznesowo.

Pozdrawiam,

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

OBECNIE NA FORUM

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.