Jesteś na forum po raz pierwszy? Tutaj możesz napisać kilka słów o sobie. W jakim kraju mieszkasz, co zamierzasz ... A może dopiero planujesz wyjazd z Polski i nie wiesz na jaki kraj się zdecydować? Mieszkasz za granicą od lat? Podziel się z innymi informacjami jak żyje się za granicą. Zapraszamy
#328 przez akcyrob
19 sty 2016, o 11:06
Witam, jestem zdecydowana wyjechac z kraju na stałe. szukam pomysłu dokąd. Lubię ciepło i raczej nie wybiorę krajów skandynawskich , nie byłam na wyspach brytyjskich , ale wyobrazam sobie mglisto i dżdżysto więc chyba równiez nie ten kierunek. Reszta swiata do zamieszkania jest dla mnie do przyjęcia, tylko gdzie ? Liczę tu na liczną pomoc rodaków w wyborze :)
Pozdrawiam
Monica
#330 przez _admin_
21 sty 2016, o 14:58
Witam Cię Monico
Dziękuję za rejestrację na forum. Cieszę się że jesteś z nami.
Jesteś w dobrym miejscu :)
Mam nadzieję iż spotkasz tutaj podobnych sobie. Czasami mam wrażenie iż już niedługo wszyscy wyjadą z tej naszej Polski. O co chodzi z tym krajem ...?
#345 przez Adrian
24 lut 2016, o 22:41
Hejka! Mam nadzieję, że miło tu spędzimy czas :)
#369 przez Ala21
6 cze 2016, o 22:42
Cześć :) Miło was poznać.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

OBECNIE NA FORUM

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.