Forum nieruchomości w Turcji. Ten kraj to niezwykle popularne miejsce nie tylko na wakacje Polaków. W ostatnich dziesięciu latach tysiące Polaków kupiło mieszkania i domy w Turcji nad morzem. W internecie mnóstwo jest ogłoszeń o nieruchomościach w Turcji. Sprawdź forum i znajdź odpowiedzi na temat: emlak türkiye, czyli nieruchomości tureckie. Polacy w Turcji radzą gdzie inwestować, gdzie kupić dom wakacyjny. Forum nieruchomości: Stambuł, Ankara, Izmir, Bursa, Adana, oraz popularne nieruchomości w Antalya na wybrzeżu Morza Śródziemnego. Na forum wypowiadają się pośrednicy nieruchomości w Turcji, polscy pośrednicy w Alanya, Bodrum, Side i Antalya. Sprawdź forum o Mersin, Kayseri i inne tureckie miejscowości nadmorskie. Consulting Turcja.
Praktyczne informacje, opinie i wiedza o Turcji. Dowiedz się o tureckim rynku nieruchomości, prawie nieruchomości, podatkach w Turcji, prawie do dziedziczenia i prawie spadkowym. Polacy w Turcji pracujący w nieruchomościach. Zapraszamy na forum nieruchomości zagranicznych w Turcji.
#385 przez _admin_
31 lip 2016, o 09:35
Witaj sogdanek.
Już śpieszę z odpowiedzią: Turcję umieściliśmy w sekcji Europa ze względu właśnie na duże zainteresowanie Polaków Turcją, przede wszystkim w zakresie inwestycji w zagraniczne nieruchomości. Wiadomo, tak sytuacja się miała na przestrzeni ostatnich kilku lat, przed przewrotem wojskowym w Turcji.
Też wiem iż mnóstwo Polaków pokupowało nieruchomości w Turcji. Nie wiem czy do nich teraz jeżdżą, jak jest możliwość ich sprzedaży i jak ogólnie wygląda sytuacja w Turcji a temacie kupna lub sprzedaży przez obcokrajowca posesji w tym kraju.
Dobrze byłoby coś poczytać od właścicieli nieruchomości w Turcji. A w temacie wakacji w Turcji też mi niewiele wiadomo, ostatnio polskie MSZ odradzało tam wycieczki.
Pozdrawiam Cię

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

OBECNIE NA FORUM

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.