Forum nieruchomości we Włoszech. Polonijne forum o zakupie nieruchomości we Włoszech. Opinie o Włochach, forum o cenach nieruchomości w tym kraju i wymiana opinii o osobach zamierzających zakupić dom lub mieszkanie we Włoszech. Od Rzymu, Mediolanu po Sycylię. Forum polskich agentów nieruchomości pracujących we Włoszech i firmy zaangażowana w handel nieruchomościami w Italii. Forum gromadzące opinie ze wszystkich włoskich miast: Mediolan, Palermo, Bari, Bolonia, Turyn i Neapol. Rzetelne opinie Polaków gdzie i w jakim regionie Włoch zainwestować w dom. Italia to nie tylko Toskania. Podziel się swoimi doświadczeniami o włoskim rynku nieruchomości. Jak z korupcją? Ile wynoszą podatki od nieruchomości we Włoszech.
Jak sprawnie przeprowadzić proces zakupu. Notariusze we Włoszech. Podziel się opiniami i pisz na naszym forum. Nieruchomości w Wenecji, domy w Padwie, Trieście, Modenie, Parmie i Rimini. Consulting Italia inwestycje. Zapraszamy na włoskie forum po polsku.
#393 przez Biskup
22 sie 2016, o 08:17
Chciałbym zainwestować i kupić nieruchomość we Włoszech. Mieszkanie lub dom. Interesuje mnie głównie Sycylia, ale biorę też pod uwagę inne regiony Włoch.
Czy ktoś z Was może polecić jakąś agencję nieruchomości we Włoszech, jakieś biuro lub osobę która pomoże mi dokonać takiego zakupu. Dobrze byłoby gdyby była osoba mówiąca po polsku ponieważ nie znam włoskiego, tylko angielski.
Jak wyglądają sprawy podatkowe we Włoszech przy zakupie nieruchomości?
Myślę o domu pod wynajem wakacyjny. Jak byłaby mniej więcej stopa zwrotu z takiej inwestycji.
Generalnie chciałbym informacje i obsługę na miejscu we Włoszech. Mogę przyjechać w każdej chwili.
Z góry dziękuję za informacje i pomoc w poszukiwaniach.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

OBECNIE NA FORUM

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.