Zapraszamy do rejestracji i dyskusji na forum. Globalnie o nieruchomościach - globalnie o życiu i zamieszkaniu za granicą
Najlepsze polskie forum o nieruchomościach na świecie i nieruchomości za granicą. Inwestowanie, przeprowadzka i pomysły na nowe życie poza Polską! Dołącz do forum. Forum dyskusyjne nie tylko o emigracji, pracy i życiu codziennym w innym kraju. Zapraszamy do zamieszczania opinii i wypowiedzi. Forum poświęcone inwestycjom w nieruchomości w różnych krajach świata. Począwszy od nieruchomości w Europie, nieruchomości Hiszpania, Ameryce Północnej, a skończywszy na nieruchomościach w Ameryce Południowej i Australii. Kupujesz, inwestujesz lub się przeprowadzasz do innego kraju? Zamierzasz wyemigrować? Mieszkasz na stałe za granicą? Tutaj znajdziesz opinie i odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Praktyczne informacje i wiedza, którą dzielą się użytkownicy naszego forum. Zapraszamy do dyskusji o wszystkim co związane jest z nieruchomościami za granicą, wynajmem, kupnem, życiem codziennym, przeprowadzką i wyjazdem za granicę do pracy i dla przyjemności. "Dom bez Granic" - globalnie o nieruchomościach - globalnie o życiu
#414 przez _admin_
28 lis 2016, o 21:02
Wystarczy poczytać komentarze praktycznie do każdego artykułu w Onecie, aby zorientować się że coraz więcej Polaków decyduje się na wyjazd za granicę. I nie tylko Ci którzy szukają pracy. Z wiadomych nam źródeł dowiadujemy się iż osoby/rodziny którym udało się zgromadzić jakiś "majątek" czy oszczędności boją się ich trzymać w Polsce i szukają możliwości inwestycji za granicą.
Większość ciężko pracujących przedsiębiorców po prostu panicznie boi się PIS. I kolejnych ustaw.
Boją się trzymać pieniądze w polskich bankach !!
A nieruchomości za granicą to zwykle pewna lokata.
#418 przez _admin_
15 gru 2016, o 14:46
Witaj Jerzy!
Dziękuję za Twój post.
Forum nie śpi, po prostu czasami Admin jest bardzo zajęty innymi sprawami i własnym życiem :)
Widzę po wejściach na forum iż coraz bardziej temat inwestycji za granicą jest bardziej popularny. Coraz więcej ludzi szuka informacji, gdzie i jak inwestować. Także moim zdaniem sprzyja temu sytuacja polityczna w naszej Polsce.
Pozdrawiam Cię serdecznie Jerzy i zapraszam do dyskusji. Po napisaniu trzech postów już nie będziesz musiał czekać na ich akceptację - z automatu pojawią się na stronie.
Wesołych świąt przy okazji Ci życzę.
Pozdrawiam
Admin

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

OBECNIE NA FORUM

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.